افزایش رتبه وبسایت شما با بازدید کاربران واقعی

سیستم افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا آی پی ایرانی هزينه هر بازديد واقعي از وبسايت شما از 2 ریال تا 90 ریال بازدید با زمان های متنوع از وبسایت شما : 30 ثانیه تا 300 ثان بازدید با زمان های متنوع از وبسایت شما : 30 ثانیه تا 300 ثانیه گزارش نموداری بازدید های انجام شده بصورت روزانه و ساعتی گزارش ریز آی پی های بازدید کننده ورودی جستجوی گوگل با کلمه کلیدی دلخواه شما و...

  • 207 بازدید
  • بدون نظر

گاهی اوقات ممکن است نیاز داشته باشید در هنگام ورود به کاربران وبسایتتان موضوع خاصی را یادآوری کنید یا لازم است همه ی آنها از نکته ی خاصی با خبر شوند. مثلا لازم است به آنها گوشزد کنید که رمز عبورشان را عوض کنند و یا به آنها اعلام کنید که رمز عبور کلیه ی کاربران ریست شده و در صورتی که رمز عبور را توسط ایمیل دریافت نکرده اند کافی است آن را باز نشانی کنند یا به هر شکل هدفی دارید که برای به ثمر رساندن آن لازم است در صفحه ورود وردپرس پیامی به نمایش گذاشته شود.

 

custom-login-01

 

انجام این کار بسیار ساده است. برای نمایش پیام در بالای فرم ورود وردپرس کافی است کد زیر را با فایل functions.php قالب سایت خود اضافه نمایید:

 

 

برای سفارشی کردن پیام نمایش داده شده کافی است مقداری را که بعد از عبارت return اول (خط سوم) در میان دابل کوتیشن قرار گرفته را به دلخواه خود تغییر دهید. بدیهی است که فرمت و حالت نوشتار این پیام میتواند به دلخواه شما و از طریق اضافه کردن HTML و CSS تغییر کند.

  • انتشار : ۰۱ فروردین ۹۶
  • دسته بندی :
  • نویسنده : صادق
vpn خریدvpn خرید