تبلیغ جدید خرید هاست ارزان
  • 595 بازدید
  • بدون نظر

مطمئنا برای شما نیز اتفاق افتاده است تا ارتباط دیتابیس با هاست قطع شده و داده ای از طریق ان ارسال نشده باشد، در این صورت است که با باز کردن آدرس سایت خطایی را مبنی بر عدم اتصال به دیتابیس وردپرس دریافت خواهید کرد. حال برای اینکه سایت خود را مقداری برای این خطا کاربرپسند کنید میتوانید صفحه دلخواهی را هنگام ایجاد این خطا ایجاد کنید.

در این آموزش از ایکس اسکریپت قصد دارم تا به نحوه ایجاد یک صفحه دلخواه سفارشی برای خطای ۵۰۳ سایت بپردازم تا هنگام بروز این خطا بازدید کنندگان متوجه این خطا شده و در زمان دیگری اقدام به مشاهده سایت کنند.

ساخت صفحه دلخواه خطای دیتابیس

ساخت صفحه دلخواه خطای دیتابیس وردپرس

برای این کار وارد هاست خود شده و در پوشه مربوط به فایل های وردپرس یعنی wp-content یک فایل با عنوان db-error.php ایجاد کرده و کدهای زیر را در ان قرار دهید.

این فایل می بایست در دایرکتوری public_html/wp-content/ ایجاد شود، پس از ایجاد فایل کدهای زیر را به دلخواه خود تغییر داده و در آن قرار دهید.

ساخت صفحه دلخواه خطای دیتابیس

همانطور که در کد فوق مشاهده می کنید آن را سفارشی سازی کرده و در فایل مربوطه قرار دهید. به جای IMGURL نیز میتوانید آدرس تصویر دلخواه خود را برای نمایش لوگو سایت در آن درج کنید.

برای تغییر استایل پیغام نیز می توانید آن را سفارشی سازی کرده و رنگ و لوگو دلخواه خود را در آن ایجاد نمایید.

در فرم مورد نظر نیز میتوانید عنوان دلخواه، لوگو و پیام دلخواه خود را وارد کنید تا هرگاه کاربری به این صفحه رسید بتواند از طریق ایمیل به شما اطلاع دهد که در جهت رفع مشکل برآیید.

درباره نویسنده : Mahdi

اگر زمین می خوری به این معنا نیست که شکست خوردی. اگر زمین خوردی و بلند نشدی شکست خورده ای!!

مطالب بیشتر از همین نویسنده
برچسب ها
مطالب مرتبط