تبلیغ جدید خرید هاست ارزان
  • 4,133 بازدید
  • بدون نظر

اگر جزو وبمسترانی هستید که سایت شما دارای نویسندگان متعددی برای تولید محتوا می‌باشد مطمئنا لازم است تا علاوه بر خود شما، شخص دیگری نیز دسترسی بالاتری داشته و بتواند به مدیریت سایت بپردازد.

 

احتمالا اولین چیزی که به ذهن شما خواهد رسید این است که کاربر مورد نظر خود را به عنوان مدیر کل انتخاب کنید، اما مشکلی که در اینجا وجود دارد این است که ممکن است اتفاقات ناخوشایندی به هر دلیلی متوجه سایت شده و باعث اختلال شود، بنابراین لازم است تا نقش کاربری جدیدی ایجاد کرده و یا اینکه سطح دسترسی در وردپرس تعیین کنید.

 

بنابراین در این مقاله از وان اسکریپت قصد دارم تا به معرفی افزونه‌ای کاربردی بپردازم که با استفاده از ان می‌توانید نقش کاربری در وردپرس را مدیریت کرده و دسترسی به بخش‌های خاصی از سایت را به آنها اضافه کرده یا حتی کم کنید.

 

aam

 

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Advanced Access Manager در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است که به اختصار آن را با نام AAM می‌شناسیم که با استفاده از این افزونه قادر خواهید بود تا برای سایت خود سطح دسترسی در وردپرس برای کاربران جدید ایجاد کنید، دسترسی به بخش‌هایی مختلف سایت را برای کاربر خاصی ایجاد کنید و یا اینکه هر تغییری که می‌خواهید در نقش‌های کاربری موجود در سایت اعمال کنید. این افزونه تا به امروز توانسته است تا بیش از ۶۰٫۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۳٫۶ را ازآن خود نماید.

 

 

نصب و فعال سازی

پس از نصب و فعال سازی این افزونه مشابه تصویر زیر منویی در پیشخوان سایت وردپرسی شما با نام AAM ایجاد خواهد شد که با کلیک بر روی آن می‌توانید به مدیریت افزونه و ویرایش و تعیین سطح دسترسی در وردپرس برای کاربران بپردازید.

 

» دانلود مستقیم

» حجم : 267 کیلوبایت

» منبع : ایکس اسکریپت

Avatar

درباره نویسنده : صادق

مطالب بیشتر از همین نویسنده
مطالب مرتبط