افزایش رتبه وبسایت شما با بازدید کاربران واقعی

سیستم افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا آی پی ایرانی هزينه هر بازديد واقعي از وبسايت شما از 2 ریال تا 90 ریال بازدید با زمان های متنوع از وبسایت شما : 30 ثانیه تا 300 ثان بازدید با زمان های متنوع از وبسایت شما : 30 ثانیه تا 300 ثانیه گزارش نموداری بازدید های انجام شده بصورت روزانه و ساعتی گزارش ریز آی پی های بازدید کننده ورودی جستجوی گوگل با کلمه کلیدی دلخواه شما و...

  • 193 بازدید
  • بدون نظر

امروزه هر کد نویس بسته به سلیقه و سبک کد نویسی که داره از محیط مجتمع توسعه (IDE) خاص و دلخواه خودش استفاده می کنه. به همین دلیل تصمیم گرفتیم به مرور زمان ادیتور های مختلف رو به شما عزیزان معرفی کنیم.

Sublime text چیست؟

زمانی که با ادیتور سابلایم (sublime text) آشنا شده بودم ویژگی هایی که مورد پسندم قرار گرفت و تا آن زمان در سطح وب خیلی درشت نبود و جذاب و به نظر می رسید، ویژگی ها و قابلیت هایی مثل قابلیت انتخاب چندگانه و قابلیت اسنیپت آن بود،در اولی این امکان به شما داده می شود که در آن واحد بتوانید قسمت های مختلفی از کد را انتخاب و ویرایش نمایید،فرض کنید در خط فعلی و چند خط بعدی بایستی تابعی به نام kill_ را به kill تغییر بدید،تنها کاری که اینجا می بایست انجام داد کلیک روی اولین مورد و سپس فشردن کلید Ctrl+D به تعداد اسم آن تابع می باشد و پس آن شاهد چندین کرسر موس که آماده ویرایش هستند خواهید بود.

1485514684_PANDAs_opt-6_700_400

 

در مورد دومی،فرض بفرمایید که تکه کدی را به کرار در برنامه ها استفاده می کنید،مثلا هر بار برای نوشتن یک تابع می بایست کلمه کلیدی function و سپس نام و سپس {} را بنویسید،همین تفکر را در مورد نوشتن کلاس با متدهای رایج مدنظر بگیرید و یا نوشتن اسکلت اولیه HTML ، خب اینجاست که قابلیت اسنیپت یا ؛تیکه کد؛ Sublime Text به کار می آید،تنها کافیست اسکلت کار را یک بار نوشته و به سابلایم ( یا سوبلایم ) معرفی کنید و یک کلمه کلیدی هم بایستی معرفی کنید،از این به بعد کافیست ابتدای آن کلمه کلیدی را نوشته و با زدن کلید Tab اسکلت کامل کار را تحویل بگیرید،کار به اینجا ختم نمی شود و شما حتی میتوانید با تب دوم به قسمت نوشتن نام تابع رفته بنویسید و با تب سوم به وسط {} ها رفته و کداصلی را بنویسید،که این تب های دوم و سوم را می بایست داخل اسنیپت معرفی کرده باشید.

 

ویژگی های برتر Sublime Text

در مورد ویژگی های برتر این ادیتور می توان این موارد را نام برد:

  1. سبک و سریع می باشد
  2. روی همه سیستم عامل های رایج اجرا می شود
  3. پلاگین های بسیار زیادی دارد
  4. بهای زیادی به کار با صفحه کلید داده شده است،که برای برنامه نویسی سرعتی امریست حیاتی

 

مشکل Sublime Text با زبان فارسی

اما این ادیتور خوب با زبان های راست چین مشکل دارد،و نوشته های این زبان ها را برعکس نمایش می دهد که با توجه به کارکرد سریع و قابل قبول آن قابل چشو پوشیست،البته راه کارهایی هم ارائه شده اما ارزش استفاده را ندارد.

تکنیک های Sublime Text

هر ادیتوری شامل کلیدهای میانبر و امکانت مختص به خودش می باشد که در صورت یادگیری آنها کدنویسی خود را سرعت بیشتر خواهید بخشید.ادیتور سابلایم(سوبلایم) هم از این قضیه مستثنی نیست،برای آشنایی کامل می توانید به مستندات آن مراجعه کنید اما من باب تبرک چند خطی را اینجا خواهیم آورد.

در آینده مطالب بیشتری راجع به این ادیتور قدرتمند ، سبک و ساده برای شما عزیزان قرار خواهیم داد

مطالب مرتبط
vpn خریدvpn خرید