تبلیغ جدید خرید هاست ارزان
  • 3,681 بازدید
  • بدون نظر

چت بین نویسندگان در وردپرس

هنگامی که شما وبلاگی با چند نویسنده ایجاد می کنید.ارتباط بین تیم اعضا خیلی مهم و ضروری است.تعداد زیادی افزونه در وردپرس می باشد که این امکان را به مدیریت و نویسندگان می دهد تا پیشنهادات و بازخورد خود را در بخش مدیریت وردپرس با هم به تبادل قراردهند.با این حال این نوشته ها و بازخورد ها ممکن است خسته کننده باشد.در این مقاله ما به شما افزونه چت بین نویسندگان در وردپرس معرفی می کنیم و نحوه ی استفاده از این افزونه را نشان خواهیم داد.

 

author-chat-page

 

قبل از شروع به این توجه داشته باشید که در این مقاله می خواهیم به شما سیستمی را معرفی نماییم که چت زنده برای نویسندگان می باشد.تنها کاربرانی که حق دسترسی به بخش مدیریت دارند می توانند از امکان چت برخوردارشوند.اگر شما می خواهید امکان چت زنده در وب سایت خود داشته باشید می توانید به مقاله ی  free live chat in WordPress که در وب سایت wpbeginner می باشد مراجعه نمایید.

 

امکان ایجاد چت بین نویسندگان در وردپرس

جهت افزودن چت بین نویسندگان در وردپرس ابتدا به نصب و فعال سازی افزونه ی Author Chat نیاز دارید که آن را می توانید در مخزن وردپرس مشاهده نمایید. این افزونه تنظیمات خاصی برای پیکربندی ندارد پس از فعال سازی می توانید به بخش پیشخوان رفته و یا از بخش پیشخوان به قسمت Author Chat بروید تا تغییرات را مشاهده نمایید.در تصویر زیر می توانید نحوه ی کارایی افزونه را مشاهده نمایید.

 

افزونه تمامی پیام هارا در جدولی جداگانه در پایگاه داده وردپرس ذخیره می کند.در بخش Author Chat Options شما می توانید تعداد روز هایی که می خواهید پیام ها نگه داشته شود را مشخص نمایید.به طور پیشفرض تاریخ انقضاء پیام ها ۳۰ روزه می باشد.

Avatar

درباره نویسنده : صادق

مطالب بیشتر از همین نویسنده
مطالب مرتبط