تبلیغ جدید خرید هاست ارزان
  • 1,647 بازدید
  • بدون نظر

میانبر های صفحه کلید در وردپرس

با عرض سلام و روز خوش خدمت شما عزیزان و همراهان همیشگی وردپرس. با یکی دیگر از آموزش های وردپرس در خدمت شما عزیزان هستیم. دوستان در این قسمت از آموزش وردپرس می خواهیم به شما افزونه ای را معرفی کنیم با کمک آن دیگر نیازی نیست در پنل مدیریت وردپرس خود از موس استفاده کنید و به راحتی با کمک میانبر های صفحه کلید می توانید کار خود را انجام دهید. پس با ما در این قسمت از آموزش وردپرس همراه باشید.

آموزش میانبر های صفحه کلید در وردپرس

ممکن است شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید که دوست ندارید در هنگام کار از موس استفاده کنید و یا همیشه دست شما بر روی صفحه کلید باشد و یا عقیده ی شما این است که استفاده از موس باعث می شود که بین کار شما وقفه ایجاد شود و از سرعت کار شما کم شود. افزونه ای با عنوان WP Hotkeys وجود دارد که در این مواقع به کمک شما می آید و این قابلیت را برای شما ایجاد می کند که صفحات پنل مدیریت وردپرس خود را با میانبر هایی از صفحه کلید مرور کنید.

برای استفاده از این افزونه نیز مانند دیگر افزونه ها ابتدا باید آن را دانلود و سپس در پیشخوان وردپرس به نصب آن بپردازید. تنظیمات این افزونه بسیار ساده است و شما به راحتی و با چند کلیک ساده می توانید این کار را انجام دهید. این افزونه این قابلیت را برای شما ایجاد می کند که تنظیمات آن را تغییر دهید و کلیدی از صفحه کلید را که می خواهید به صفحات مختلف اختصاص دهید. برای انجام این کار تنها کافی است که به منوی مدیریتی بروید و از آن جا به بخش تنظیمات رفته و WP Hotkey را انتخاب کرده و به تنظیمات هر دکمه ای که می خواهید بپردازید.

محیط افزونه به شکل زیر است که میتوانید کلید های میانبر مورد نظر خود را انتخاب کنید

میانبر های صفحه کلید در وردپرس

Avatar

درباره نویسنده : Mahdi

اگر زمین می خوری به این معنا نیست که شکست خوردی. اگر زمین خوردی و بلند نشدی شکست خورده ای!!

مطالب بیشتر از همین نویسنده