تبلیغ جدید خرید هاست ارزان
  • 1,773 بازدید
  • بدون نظر

همانطور که می‌دانید یکی از ویژگی های وردپرس این است که با استفاده از تگ more که در ادیتور قرار دارد شما را قادر می‌سازد تا یک محتوای خلاصه که قبل از این تگ قرار دارد را صرفا برای ربات‌هایی که سایت را بررسی می‌کنند نمایش دهید که کاربران برای مشاهده محتوای کامل می‌توانند وارد سایت شما شوند.

این ویژگی دقیقا مشابه با ادامه مطلب در سرویس های وبلاگدهی می‌باشد. حال در این مقاله از ایکس اسکریپت قصد دارم تا به معرفی قطعه کدی بپردازم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا کد دلخواهی را مانند تبلیغات و .. قرار دهید که به صورت خودکار پس از ادامه نوشته نمایش داده شود.

افزودن کد دلخواه بعد از تگ more در وردپرس

افزودن کد دلخواه بعد از تگ more

افزودن کد دلخواه بعد از تگ more

برای شروع کار وارد ویرایشگر قالب خود شده و کدهای زیر را در آن قرار دهید.

add_filter('the_content', 'adds_block');
function adds_block($content){
if (is_single())
global $post;
$thePostID = $post->ID;
$new_insert = '<span id="more-' .$thePostID.'"></span>' ;
return str_replace($new_insert, my_ad(), $content);
}
function my_ad(){
return ' کدهای خود را در اینجا قرار دهید ';
}

حال در مکان مورد نظر کدهای مورد نظر که می‌تواند نمایش تبلیغات بین مطالب وردپرس و یا هرگونه کد مانند نمایش مطالب تصادفی در وردپرس و.. باشد را در آن قرار داده و فایل فانکشن خود را ذخیره کنید.

نکته: مثل همیشه دقت کنید قبل از هرگونه تغییر در فایل فانکشن یک نسخه پشتیبان از آن داشته باشید تا در صورت خطا مشکل را سریعا رفع کنید.

در نهایت کاربران پس از محتوای خلاصه هر کدی را که در آن قرار داده باشید را می‌توانند مشاهده کنند. این محتوا در تمامی مطالب قابل نمایش است و نیازی نیست تا در محتوای نوشته درج شود. تنها کافی است تا کد محتوا را در بخش مورد نظر فایل فانکشن قرار دهید.

Avatar

درباره نویسنده : Mahdi

اگر زمین می خوری به این معنا نیست که شکست خوردی. اگر زمین خوردی و بلند نشدی شکست خورده ای!!

مطالب بیشتر از همین نویسنده
مطالب مرتبط