تبلیغ جدید خرید هاست ارزان
  • 1,236 بازدید
  • بدون نظر

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

یکی از بزرگترین مشکلاتی که وبمستران دارند این است که با درج ایمیل انها در سایت ربات های اسپم و اسپمر ها شروع به ایمیل های ناخواسته برای آنها می کنند که واقعا آزاردهنده هستند. بنابراین لازم است تا از روشی استفاده کنیم تا علاوه بر اینکه امکان افزودن آدرس ایمیل خود را در سایت داشته باشیم بلکه بتوانیم از دید اسپمرها آدرس ایمیل خود را مخفی کنیم.

در این مقاله از ایکس اسکریپت قصد دارم تا به معرفی قطعه کدی بپردازم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا ضمن استفاده از ادرس ایمیل در هر بخش از سایت خود آن را از دید اسپمرها مخفی کنید.

نمایش ایمن ایمیل در وردپرس برای جلوگیری از اسپم

نمایش ایمن ایمیل در وردپرس

برای شروع کار ابتدا فایل مربوط به هر مکانی که می خواهید آدرس ایمیل خود را در آن نمایش دهید را باز کرده و کد زیر را در آن قرار دهید. به عنوان نمونه اگر می خواهید آدرس ایمیل در فوتر سایت نمایش داده شود فایل footer.php را برای ویرایش باز کنید و کدهای زیر را در آن قرار دهید.

antispambot("youremail@yoursite.com");

اما برای اینکه کمی حرفه ای تر عمل کنید فایل فانکشن (functions.php) قالب خود را نیز باز کرده و کدهای زیر را در آن قرار دهید.

function safe_email( $atts, $content ) {
return '<a href="mailto:' . antispambot( $content ) . '">' . antispambot( $content ) . '</a>';
}
add_shortcode( 'email', 'safe_email' );

پس از اینکه فایل های مربوطه را ذخیره کنید شورت کدی برای افزودن ایمیل در سایت اضافه خواهد شد. حال با خیال آسوده می توانید مشابه نمونه زیر شورت کد مورد نظر را در هر مکانی از سایت خود قرار دهید تا ایمیل خود را در سایت درج کنید.

[email] youremail@yoursite.com [/email]

با استفاده از این شورت کد دیگر اسپمرها قادر نخواهند بود تا ایمیل شما را رصد کرده و با قرار دادن آن در بانک ایمیل خود ایمیل های ناخواسته برای شما ارسال کنند.

شاد باشید..

Avatar

درباره نویسنده : Mahdi

اگر زمین می خوری به این معنا نیست که شکست خوردی. اگر زمین خوردی و بلند نشدی شکست خورده ای!!

مطالب بیشتر از همین نویسنده
مطالب مرتبط