تبلیغ جدید خرید هاست ارزان
  • 2,793 بازدید
  • بدون نظر

اگر از ووکامرس در کنار بی بی پرس یا بادی پرس استفاده می کنید،احتمالا می خواهید پشتیبانی محصول را به گروه خود بفرستید و همانطور که می دانید پشتیبانی کردن کلید رضایت مشتری است.افزونه WooCommerce Product Support extensionبا هردو به راحتی کار می کند و تنظیم کردن آن کار سختی نیست.

 

woocommerce-product-support-for-buddypress-and-bbpress

 

همان طور که در اینجا میبینید،تنظیمات آن بسیار کم است.در اینجا شما قادر به تنظیم موضوع محتوای پیش فرض به عنوان اسم اولیه محصولات در بازار هستید.عنوان آن می تواند برای یک محصول خاص با استفاده از متن جایگزین مناسب سفارشی کنید و البته همانطور که میبینید می توانید آن را سفارشی کنید.

 

پشتیبانی با bbPress

در هنگام ساخت یک محصول،اینجا همان جایی است که می توانید option برای اضافه کردن پشتیبانی بازار پیدا کنید.با بی بی پرس،کاربران شما به صورت خودکار به همه ی پشتیبانی بازار دسترسی دارند.پس اضافه کردن هر پشتیبانی محصول ،در دسترس همه کاربران قرار می گیرد.اگر از بی بی پرس استفاده می کنید اسکرین شات اولی با قالب ،برای اولین موضوع بحث استفاده می شود و چسبان و قفل خواهد بود به صورتی که در فهرست بالای مباحث قرار داردو برای کاربران باز نمی شود.

 

پشتیبانی با بادی پرس

اگر می خواهید کاربران شما فقط به بازار محصولاتی دسترسی داشته باشند که ممکن است خرداری شده باشند،بادی پرس بهترین گزینه است.همان طور که در اسکرین شات زیر میبینید می توانید محصولی که زمانی ساخته اید را انتخاب و به گروه دیگری واگذار کنید.بعد از آن هرگاه کسی محصولی را خریداری کند آنها فقط به همان گروه دسترسی دارند و می توانند از آن پشتیبانی بگیرند.

 

آگاه باشید که اگر از این برای محصولاتی که مشترک هستند استفاده می کنید مشتریان شما امکان دسترسی به پشتیبانی بازار را ندارند.

Avatar

درباره نویسنده : صادق

مطالب بیشتر از همین نویسنده
مطالب مرتبط