تبلیغ جدید خرید هاست ارزان
  • 4,413 بازدید
  • بدون نظر

اگر توسط افزونه فروشگاه ساز ووکامرس سایت فروش کالا و محصول راه اندازی کرده اید می توانید با اختصاصی سازی و یا طراحی قالب ووکامرس، کسب و کارتان را رونق دهید. یکی از مهم ترین اجزاء هر قالب ووکامرس style راست چین و شخصی سازی شده آن می باشد که پیش از آموزش و کد حذف استایل پیش فرض ووکامرس نحوه ویرایش و راست چین کردن آنرا توضیح داده ایم. اگر با کدنویسی css و html آشنایی داشته باشید می توانید استایل دلخواه تان را ایجاد کنید. پس از این مرحله نوبت به ویرایش فایلهای دلخواه ووکامرس میرسد، در این پست به معرفی کد دسته بندی و برچسب محصول ووکامرس برای نمایش در برگه توضیحات کالا و محصول Single Product می پردازیم تا بتوانید پوسته تان را بیشتر شخصی سازی کنید پس تا انتها همراه ما باشید.

 

single-product-woocommerce

 

کد دسته بندی و برچسب محصول woocommerce

برای ویرایش و اختصاصی سازی پوسته ووکامرس یا سازگاری قالب وردپرس با افزونه ووکامرس باید چند صفحه که در پوشه templates افزونه قرار دارند را به پوشه قالب منتقل کرد و در پوشه ای با نام woocommerce قرار داد سپس ویرایش های مورد نیاز را انجام داد، دلیل اینکار جلوگیری از خراب شدن ویرایشهای انجام شده بعد از به روز رسانی پلاگین می باشد. فایل content-single-product.php برای نمایش ادامه مطلب محصول مورد استفاده قرار میگیرد و نقش single.php در قالب وردپرس را دارد.
به طور پیشفرض ووکامرس از فیلترها برای نمایش اجزای مختلف پوسته استفاده می کند البته می توان از توابع وردپرس نیز استفاده کرد ولی برخی توابع مانند: the_category و the_tags که برای نمایش دسته بندی و عنوان استفاده می شوند در برگه توضیحات محصول عمل نمی کنند و باید از تابع مخصوص ووکامرس استفاده کرد. توسط کدهای زیر می توان دسته بندی محصول و تگهای برچسب را در این صفحه نمایش داد.

 

 

Avatar

درباره نویسنده : صادق

مطالب بیشتر از همین نویسنده