تبلیغ جدید خرید هاست ارزان
  • 3,595 بازدید
  • بدون نظر

امتیاز دهی به تصاویر سایت وردپرس

می خواهید کاربران بتوانند تصاویر سایتتان را رتبه کندی کنند؟ در این مقاله ما به شما روش رتبه بندی تصاویر در وردپرس را آموزش میدهیم. اولین کاری که نیاز به انجام دارید نصب و راه اندازی افزونه Hot or Not میباشد. پس از فعال سازی افزونه 2 آیتم منوی جدید به منوی کناری وردپرس اضافه میکند. مورد اول Competitors میباشد که یک نوع پست سفارشی میباشد. به Competitors » Add New برای افزودن  competitor جدید بروید. صفحه افزودن competitor جدید مانند صفحه ویرایش پست میباشد. برای آپلود تصویر روی  Add Media کلیک کرده و تصویر را آپلود کنید.

 

hot-or-not

 

 

در سمت راست صفحه پنل سفارشی برای صفحات را خواهید دید. گروه هایی که مانند دسته بندیها میباشند. میتوانید بین اعضای گروهها رتبه بندی را اجرا کنید. همچنین میتوانید چند گروه ایجاد کرده و رقبا میتوانند بخشی از چند گروه در یکی باشند.

 

دو رقیب با آپلود تصویر اضافه کنید. میتوانید چند تصویر برای یک رقیب اضافه کرده و زیر تصویر متن بنویسید و به رقبا عنوان بدهید. تمام اینها در طول رقابت نشان داده میشوند. اکنون شما چند رقیب را در یک گروه اضافه کرده اید سپس یک رقابت بین آنها ایجاد کنید. برای ایجاد رقابت جدید صفحه یا پست جدید خلق کنید. اکنون یک آیکون برجسته در منوی ویرایشگر پست خواهید دید برای باز کردن مولد کد کوتاه روی آن کلیک کنید. کد را پیکر بندی کرده و روی Insert Shortcode کلیک کنید. پست را انتشار دهید و برای دیدن رقابت در عمل به سایت خود بروید.

 

سفارشی کردن

رتبه بندی با راهی آسان برای پیکر بندی گزینه های سفارشی می آید. برای پیکر بندی این گزینه ها به Hot or Not>تنظیمات بروید. در این صفحه میتوانید بزرگترین اندازه تصویر را برای رقبا تنظیم کنید,به کاربران اجازه ی اشتراک گذاری رقابت را روی فیسبوک بدهید و پیام تغییر را هنگام رای کاربران نمایش دهید و سپس افزونه رقیب بعدی را بارگذاری میکند. برای ذخیره تغییرات روی  Update All Settings کلیک کنید.

 

همچنین میتوانید بین استفاده از رتبه بندی و یا چیز دیگری یکی را انتخاب کنید. برای شخصی کردن گزینه ها به  Hot or Not>تنظیمات بروید. برای شخصی کردن طرح رنگ و ظاهر بصری رقابت به Hot or Not » Styling بروید. در این قسمت میتوانید برای متن و رتبه بندی رنگ انتخاب کنید.

 

مسابقات مرحله نهایی مانند رتبه بندی میتواند برای کاربران وب سایت خطرناک باشد که میتواند نرخ برگشت خوردن را کاهش داده و زمان صرف شده در صفحه را افزایش دهد.

Avatar

درباره نویسنده : صادق

مطالب بیشتر از همین نویسنده
مطالب مرتبط