تبلیغ جدید خرید هاست ارزان
  • 2,697 بازدید
  • بدون نظر

پیدا کردن منوی تنظیمات افزونه در وردپرس

پیدا کردن تنظیمات افزونه پس از فعالسازی ٬ کاری پس دشوار هست. بهتر هست شما به خاطر داشته باشید جای دقیق افزونه ها کجاست، اما اگر نمی دانستید یا فراموش کردید پنل مدیریت افزونه کجای وردپرس شما قرار گرفته٬ می توانید یکی از روش های بالا را استفاده کنید. بیشتر اوقات هنگامی که افزونه ی را فعال می کنیم،ما می توانیم به صفحه افزونه ها رفته و لینک تنظیمات عمومی را ببینیم.

 

find-plugin-menu

 

اما همیشه با رفتن به این صفحه و با اسکرول کردن به بالا و پایین نمی توانیم به راحتی افزونه نصب شده را ببینیم و ما باید به راحتی قادر به پیدا کردن افزونه ها در منو پیشخوان وردپرس باشیم اما حقیقتا روش آشکاری برای کاربر معمولی یا کاربر با تجربه وجود ندارد،گاهی اوقات ممکن است افزونه ها در منو اصلی پیشخوان دیده نشود و به نقاط دیگر بروند پراکنده شوند مثلا در منوی نمایش نمایان شود.در بیشتر مواقع افزونه های نصب شده بعد از تنظیمات وردپرس نمایش داده می شوند. به فرض مثال تنظیمات افزونه های زیر در منو اصلی وردپرس نمایان شده اند.

 

بعضی از تنظیمات افزونه ها در بخش هایی که مرتبط به هم هستند نمایش داده می شوند ،مثلا افزونه Bulk Optimization در رسانه نمایان می شود. همچنین افزونه AMP در بخش نمایش نمایان می شود. و افزونه Listly ،Imagify در بخش تنظیمات وردپرس نمایان می شود. افزونه هایی که اخیرا باز کردیم  برای راحتی کار در نوار منو بالا وردپرس کنار ادمین نمایش داده می شود.

 

نمایش پاپ آپ افزونه

پس از فعال سازی افزونه افزونه Social Warfare اشاره میکند به محل دقیق تنظیمات تا شما تنظیماتتون رو پیدا کنید ، در ابتدا هنگام اضافه کردن افزونه ها معمولا چندین پلاگین یک مرتبه فعال نمی کنیم به خاطر ترس از انفجار سایت. تنها  زمانی ممکن است پلاگین های موجود غیر فعال کنیم برای از بین بردن برخی اشکالات و تصمیم بگیریم دو مرتبه همه آنها را فعال کنیم،پس قطعا نیازی نیست یادآوری کند منو کجاست،این شروع خوبی برای کمک به مبتدیان که اطلاع داشته باشند تنظیمات افزونه ها در چه مکانی فرود می آیند. از سوی دیگر من مطمئن هستم بسیاری از مردم که بی دقت هستند در مورد این مسائل این مطالب بهشون کمک میکند تا دچار اشتباه نشوند.

Avatar

درباره نویسنده : صادق

مطالب بیشتر از همین نویسنده