تبلیغ جدید خرید هاست ارزان
  • 3,045 بازدید
  • بدون نظر

همینطور که می توانید توسط Ajax می توان بدون نیاز به لود مجدد صفحه اطلاعاتی را از پایگاه داده دریافت و یا ارسال کرد یکی از قابلیتهای کاربردی ایجکس در وردپرس امکان بارگذاری صفحات بعدی و قبلی برای دسترسی به مطالب بدون نیاز به بارگذاری دوباره صفحه می باشد و یا می توان فرم جستجو را با آژاکس پیاده سازی کرد طوریکه پس از تایپ متن و کلیک بر روی آیکون یا عبارت جستجو نتایج مربوطه در صفحه جستجو بدون نیاز به لود دوباره صفحه نمایش داده شود. در این مطلب از سایت قصد ایجاد هر دو این قابلیتها با راحت ترین روش را داریم، در آموزش بارگذاری Ajax صفحات وردپرس از افزونه استفاده می کنیم.

 

MsYWd

 

آموزش بارگذاری Ajax صفحات وردپرس توسط افزونه

پلاگینهای زیادی برای ایجکسی کردن بخشهای متفاوت وردپرس وجود دارند که یکی از آنها Advanced AJAX Page Loader می باشد، همینطور که از نامش پیداست امکان بارگذاری صفحات سایت و برگه ها بدون نیاز به Load دوباره را فراهم می کند. در تنظیمات افزونه امکان انتخاب متن و آیکون متفاوت برای نمایش به کاربر در هنگام اجرای عملیات دریافت اطلاعات وجود دارد همچنین می توان آیکون یا تصویر دلخواه را آپلود کرد.

 

امکان دیگری که افزونه در اختیارتان قرار می دهد قابلیت نمایش نتایج جستجو به صورت ایجکس می باشد. نکته ای در کار با افزونه های Ajax باید رعایت کرد وارد کردن صحیح اطلاعات مورد نیاز پلاگین است به همین دلیل فیلم آموزشی تهیه شده تا بتوانید براحتی افزونه را تنظیم و استفاده کنید.

Avatar

درباره نویسنده : صادق

مطالب بیشتر از همین نویسنده
مطالب مرتبط