تبلیغ جدید خرید هاست ارزان
  • 2,909 بازدید
  • بدون نظر

همینطور که میدانید فید یا خوراک سایت به کاربران اجازه مشترک شدن و دنبال کردن مطالب سایت را می دهد و وجود آن میتواند از طریق اطلاع کاربران برای انتشار نوشته جدید تاثیر مثبتی در افزایش بازدید سایت داشته باشد. اگر در حال طراحی سایت کوچکی با وردپرس هستید که مطالب آن ثابت است و تغییر نمیکند میتوانید خوراک آنرا غیر فعال کنید، به صورت پیش فرض در تنظیمات wordpress امکان غیرفعال کردن فید وردپرس وجود ندارد. برای اینکار میتوانید از افزونه و کدهای معرفی شده در این آموزش وردپرس استفاده کنید و براحتی فید سایت تان را از کار بیاندازید.

یکی از دلایلی که میتواند انگیزه لازم برای از کار انداختن فید را ایجاد کند عدم امکان کپی نوشته ها از طریق فید سایت است، اگر دنبال کننده های فید سایت تان بسیار کم است یا اصلا کاربری از طریق فید سایت تان را دنبال نمیکنید میتوانید انرا غیرقعال کنید.

 

 

disable-wp-rss-feeds

کد فانکشن برای غیرفعال کردن فید وردپرس

اگر به هر دلیلی نمیخواهید از افزونه استفاده کنید میتوانید با کپی کدهای زیر در فایل فانکشن functions.php قالب وردپرس یا افزونه اختصاصی سایت وردپرسی تمامی فیدها را غیرفعال کنید. پس از قرار دادن کدها در فانکشن اگر کاربری به صفحه فید سایت مراجعه کند با پیام خطایی که در خط دوم مشخص شده روبرو خواهد شد.

 

 

 

Avatar

درباره نویسنده : صادق

مطالب بیشتر از همین نویسنده
مطالب مرتبط