تبلیغ جدید خرید هاست ارزان
  • 2,902 بازدید
  • بدون نظر

افزودن نوار به دموی قالب وردپرس

اغلب فروشگاههای قالب از  نسخه نمایشی نوار قالب برای پیش نمایش راحت برای کاربران خود استفاده میکنند. این نسخه به شما اجازه ی ایجاد یک سایت با محتوای ساختگی را میدهد که کاربران شما میتوانند از آن برای دیدن نمونه قالبهای مختلف در دسترس استفاده کنند. در این مقاله به شما روش افزودن نسخه نمایشی نوار قالب در وردپرس را آموزش میدهیم. ابتدا نیاز دارید افزونه WordPress Theme Demo bar را نصب و فعال کنید. پس از فعال سازی افزونه را از صفحه تنظیمات پیکربندی کنید.

 

demo

 

استفاده از این افزونه بسیار آسان است. متغیر themedemo را به آدرس http://www.example.com/?themedemo=theme-name اضافه کنید. نام قالب را با نام قالبی که میخواهید نمایش دهید جایگزین کنید. نشانی اینترنتی example.com با نسخه ی نمایشی نوار قالب، سیستمهای قالب و دکمه بستن را نشان میدهد. افزونه نسخه نمایشی نوار قالب وردپرس نام قالب را از دایرکتوری قالب برمیدارد.

 

گزینه های پیکربندی در صفحه تنظیمات افزونه به شما اجازه ی کنترل کامل نسخه نمایشی نوار را میدهد. همچنین میتوانید قالبی که میخواهید نمایش دهید و قالبی که میخواهید پنهان کنید را انتخاب کنید. این نوار همچنین آمار تعداد دفعات پیش نمایش هر قالب را فراهم میکند. در زیر تنظیمات قالب میتوانید صفحه ی اطلاعات را برای هر قالب انتخاب کنید که با این کار میتوانید به صفحه ای که بازدیدکنندگان قالب را دانلود یا خرید میکنند بروید.

 

در بخش تنظیمات نسخه نمایشی نوار قالب>Look and Feel میتوانید براحتی ظاهر نوار قالب را تغییر دهید. میتوانید گزینه را آپلود کرده و از شیوه ی سفارشی استفاده کنید و ارتفاع و موقعیت نسخه نمایشی نوار را تنظیم کنید.

 

نسخه نمایشی نوار قالب یک گزینه مناسب و آسان است با این حال راههای بیشتری برای نمایش نوار قالب وجود دارد. میتوانید نوار منو را بصورت دستی ایجاد کرده و یا از دیگر افزونه ها برای انجام این کار استفاده کنید. در حالیکه نسخه نمایشی نوار قالب برای فروشگاههای قالب هدف میشود اما میتوانید بسادگی از آن در سبک نمونه کارها قالب و همچنین به نمایش گذاشتن کار خود استفاده کنید. از مزیت های این نوار این است که میتوانید یک سایت برای نمایش تمام قالبها به جای ایجاد سایتهای نسخه نمایشی متعدد ایجاد کنید.

Avatar

درباره نویسنده : صادق

مطالب بیشتر از همین نویسنده
مطالب مرتبط