تبلیغ جدید خرید هاست ارزان
  • 4,289 بازدید
  • بدون نظر

چگونه یک پست را در صفحه اصلی سایت نمایش ندهیم؟

آیا تا کنون خواسته اید که پستی را در صفحه اصلی سایت نمایش ندهید؟

درحالیکه شما میتوانید برای پستهای وردپرس خود رمز امنیتی و شخصی ایجاد کنید،در برخی موارد ممکن است بخواهید پستتان در صفحه اصلی نمایش داده نشود در حالیکه اجازه ی دیدن آنرا به افرادی که آدرس دارند را میدهد.در این مقاله ما به شما چگونگی نمایش ندادن پست در صفحه وردپرس نظیر صفحه اصلی،بایگانی دسته بندیها،جستجوی نتیجه  را نشان خواهیم داد.

hidden-post-from-home

اولین چیزی که نیاز دارید نصب و راه اندازی افزونه  WP Hide Post می باشد.افزونه خارج از جعبه کار میکند هیچ تنظیماتی برای پیکربندی آن وجود ندارد.

تمام کاری که باید انجام دهید ایجاد پست جدید یا ویرایش پست قبلی که میخواهید نمایش داده نشود است. بر روی صفحه ارسال یا ویرایش پست شما یک جعبه متا جدید با برچسب “قابلیت مشاهده ی پست” پیدا خواهید کرد.با استفاده از جعبه چک در زیر پست شما میتوانید نمایش پست روی صفحه اصلی ،صفحه بایگانی،دسته بندی و صفحه برچسب را پنهان کنید. براحتی، مکانی که میخواهید نمایش داده نشود را انتخاب کرده و آنرا به روز رسانی کنید.

هم اکنون میتوانید وبسایت خود را مشاهده کرده و ببینید که پست انتخابیتان در صفحه اصلی نمایش داده نشده.با این حال کاربرانی که آدرس را دارند هنوز میتوانند پست مورد نظر را در صفحه خود ببینند. برای پیدا کردن آدرس یک پست پنهان به پست>تمام پست ها بروید سپس پستی که میخواهید را پیدا کرده و موس را روی عنوان نمایش نوشته در زیر پست قرار دهید.لینک برای مشاهده ی پست را خواهید دید.

همچنین این افزونه برای صفحات وردپرس نیز کار میکند.برای صفحات به شما گزینه های قابل مشاهده ای که اجازه ی مخفی کردن یک صفحه از لیست صفحات را میدهد را نمایش خواهد داد.

 

» دانلود مستقیم

» حجم : 88/۴1 کیلوبایت

» منبع : ایکس اسکریپت

Avatar

درباره نویسنده : صادق

مطالب بیشتر از همین نویسنده
مطالب مرتبط