تبلیغ جدید خرید هاست ارزان
  • 4,094 بازدید
  • بدون نظر

ارسال خودکار مطالب وردپرس به شبکه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی یکی از مهمترین منابع ترافیک برای اکثر وب سایت ها میباشد. BufferApp یکی از ابزاریست که اجازه ی برنامه ریزی خودکار پست وردپرس برای رسانه های اجتماعی را میدهد. در این مقاله ما به شما نحوه ی برنامه ریزی پست وردپرس برای رسانه های اجتماعی توسط BufferApp را آموزش میدهیم.

wp-to-buffer

 

BufferApp چیست؟

BufferApp خدمات برنامه ریزی مبتنی بر وب است که به شما اجازه ی ارسال پست در شبکه های مختلف اجتماعی را میدهد. این برنامه یک راه دقیق برای به اشتراک گذاشتن هر چیزی که میخواهید میباشد. این برنامه به شما اجازه ی درست کردن اکانت فیسبوک,توییتر و لینک کردن به یک حساب بافر را میدهد. شما میتوانید از یک داشبورد برای به اشتراک گذاشتن هر چیزی روی شبکه استفاده کنید. همچنین تجزیه و تحلیل,برنامه ریزی آسان از پست و آدرس کوتاه را ارائه میدهد. همچنین اجازه ی افزودن تیم برای تقسیم فعالیت رسانه اجتماعی را میدهد.

 

اتصال وردپرس به بافر

ابتدا نیاز دارید برای یک حساب کاربری بافر ثبت نام کنید. به سایت BufferApp رفته و ثبت نام کنید. همچنین میتوانید از طریق توییتر و فیسبوک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام به داشبورد بافر بروید. اکنون که یک حساب بافر ایجاد کرده اید باید به وردپرس و حساب بافر خود متصل شوید. برای این کار باید افزونه WP to Buffer را روی سایت نصب کرد. پس از فعال سازی افزونه به بخش تنظیمات>Buffer بروید.

 

پس از متصل شدن به حساب بافر نیاز است یک برنامه بافر ایجاد کنید. افزونه به شما لینک ایجاد برنامه را نمایش خواهد داد. با کلیک روی Registering an Application به وب سایت ارائه دهندگان برنامه خواهید رفت.

 

سپس یک نام و توصیف برای برنامه خود ارائه دهید. در فیلد وب سایت برای سایت خود آدرس ارائه دهید. در مخاطبین فیلد آدرس را توسط وردپرس به افزونه بافر وارد کنید. پس از پر کردن تمام فیلدها گزینه create application را بزنید. اکنون بافر برای شما ایمیلی با لینک برای دستیابی به رمز را ارسال میکند که با کلیک روی این لینک به وب سایت بافر جاییکه شناسه مشتری و رمز دستیابی را میبینید بازمیگردید. اینها را در صفحه تنظیمات وردپرس به بافر کپی کنید.

 

اکنون سایت شما به برنامه بافر متصل شده است.

 

برنامه ریزی و انتشار پست برای رسانه اجتماعی توسط بافر

برای اشتراک گذاری خودکار زمان انتشار پست باید به تنظیمات بافر وردپرس رفته و روی تب Posts کلیک کنید. میتوانید پست خود را توسط بافر بصورت زمان انتشار خودکار یا آپدیت به اشتراک بگذارید. روی On Publish کلیک کرده و حساب رسانه اجتماعی را برای پست,قبل از ذخیره تغییرات انتخاب کنید.

 

اگر برنامه ریزی بافر را شروع نکرده اید سپس پست وردپرس شما روی رسانه اجتماعی وب سایت بعنوان دکمه انتشار به اشتراک گذاشته میشود. برای فعال سازی برنامه ریزی به داشبورد BufferApp رفته و روی تب Scheduling  کلیک کنید. شما میتوانید یک منطقه زمانی تنظیم کنید و زمانهای مختلف برای به اشتراک گذاشتن پست را انتخاب کنید.

 

به همین راحتی پست های شما بصورت خودکار و زمانبندی شده منتشر می شود. موفق باشید.

Avatar

درباره نویسنده : صادق

مطالب بیشتر از همین نویسنده
مطالب مرتبط