تبلیغ جدید خرید هاست ارزان
  • 1,739 بازدید
  • یک نظر

یا شما به دنبال بهترین افزونه فایروال وردپرس برای وب سایت خود هستید؟

افزونه های فایروال وردپرس

افزونه های فایروال وردپرس از وب سایت شما در برابر هک، نیروی بی رحمانه و حملات انکار سرویس (DDoS) محافظت می کند. در این مقاله، ما بهترین افزونه های فایروال وردپرس را مقایسه خواهیم کرد و این که چگونه آنها را در برابر یکدیگر قرار میدهیم.

بهترین افزونه های فایروال

فایروال

افزونه فایروال وردپرس چیست؟

افزونه فایروال وردپرس (همچنین به عنوان فایروال وب یا WAF شناخته می شود)، به عنوان سپر بین وب سایت شما و تمام ترافیک های ورودی عمل می کند. این فایروال های وب کاربردی، ترافیک وب سایت را نظارت می کنند و بسیاری از تهدیدات امنیتی مشترک را قبل از رسیدن به سایت وردپرسی، مسدود می کنند.

این افزونه های کاربردی وردپرس، علاوه بر افزایش امنیت وردپرس، همچنبن به افزایش سرعت وردپرس نیز کمک میکند.

فایروال های وردپرس دو نوع رایج دارند:

DNS Level Web Firewall

این فایروال از طریق سرورهای پروکسی مسیر وبسایت شما را هدایت می کند. این افزونه های DNS اجازه می دهد تا آنها فقط ترافیک واقعی را به سرور وب خود ارسال کنند.

Application Level Firewall

این افزونه های فایروال پس از رسیدن به سرور شما، قبل از بارگذاری بیشتر اسکریپت های وردپرس ترافیک را بررسی می کنند. این روش به اندازه فایروال سطح DNS در کاهش بار سرور محدود نیست.

توصیه می کنیم از یک فایروال سطح DNS استفاده کنید زیرا در شناسایی ترافیک وب سایت واقعی نسبت به درخواست های غیرمجاز مناسب تر است.

آنها این کار را با ردیابی هزاران وب سایت، مقایسه روند، جستجوی بوت نت ها، IP های نامناسب شناخته شده و مسدود کردن ترافیک به صفحاتی که کاربران شما به طور معمول هرگز درخواست آن را نداده اند، انجام می دهند.

شایان ذکر است، فایروال های سطح DNS به طور قابل توجهی زمان بازگذاری سرور میزبان وردپرس را کاهش می دهد که اطمینان می دهد وب سایت شما پایین نمی آید.

پس از گفتن این مطالب، بیایید نگاهی به بهترین افزونه های فایروال وردپرس بیندازیم که می توانید در سایت خود استفاده کنید.

افزونه فایروال وردپرس Sucuri

بهترین افزونه های فایروال

 

Sucuri یک شرکت امنیتی پیشرو در وردپرس, آنها فایروال سطح DNS، نفوذ و پیشگیری از خشونت، و همچنین خدمات حذف مخرب ها و لیست سیاه را ارائه می دهند.

تمام ترافیک وبسایت شما از طریق سرورهای Cloudproxy که هر درخواست در ان اسکن می شود، بررسی میشود. ترافیک قانونی مجاز است که از طریق آن عبور کند و تمام درخواست های مخرب مسدود می شوند.

Sucuri همچنین عملکرد وب سایت را با کاهش زمان بارگذاری سرور از طریق بهینه سازی، ذخیره سازی بهبود می بخشد. این فایروال وب سایت شما را در برابر SQL Injections، XSS، RCE، RFU و تمام حملات شناخته شده محافظت می کند.

درواقع افزونه قدتمند Sucuri وردپرس شما را به بهترین شکل از در مقابل حملات ویروس ها محافظت خواهد کرد.

افزونه فایروال وردپرس Cloudflare

بهترین افزونه های فایروال

 

Cloudflare به عنوان سرویس رایگان CDN شناخته شده است که شامل حفاظت DDoS اولیه نیز می باشد. با این حال، برنامه رایگان آنها شامل فایروال نرم افزار وب نیست. برای WAF شما باید برای برنامه Pro ثبت نام کنید.

Cloudflare یک فایروال سطح DNS است که به این معنی است که ترافیک شما از طریق شبکه انجام می شود. این کار عملکرد وب سایت شما را بهبود می بخشد و زمان خرابی و مشکل در بارگذاری سایت را در صورت ترافیک زیاد کاهش می دهد.

برنامه Pro شامل حفاظت از DDoS در برابر حملات لایه ۳ است. برای محافظت در مقابل حملات پیشرفته DDoS لایه ۵ و ۷، شما باید برنامه کاری خود را داشته باشید.

Cloudflare دارای مزایایی است که شامل CDN، ذخیره سازی، و یک شبکه بزرگتر از سرورها است.معایب این فایروال این است که اسکن امنیتی سطح نرم افزار، حفاظت از نرم افزارهای مخرب، حذف لیست سیاه، اعلان های امنیتی و هشدارها را ارائه نمی دهند. آنها همچنین وردپرس را برای تغییر فایل و سایر تهدیدات امنیتی معمول وردپرس نظارت می کنند.

افزونه فایروال وردپرس SiteLock

بهترین افزونه های فایروال

 

SiteLock یکی دیگر از شرکت های امنیتی وب سایت است که بسیار شناخته شده است؛ که ارائه فایروال نرم افزار وب، حفاظت از DDoS، اسکن بدافزار و خدمات حذف را ارائه می دهد.

WAF SiteLock یک فایروال سطح DNS با سرویس CDN است که در همه برنامه ها برای بهبود عملکرد وب سایت شما در نظر گرفته شده است. آنها اسکن های مخرب روزانه، نظارت تغییر فایل، هشدارهای امنیتی و حذف بدافزار را ارائه می دهند.

همه برنامه ها شامل حفاظت DDoS اولیه است، در حالی که حفاظت پیشرفته DDoS به عنوان افزونه در دسترس است. آنها همچنین به کاربران اجازه می دهد تا لوگوی SiteLock خود را در وب سایت های خود نمایش دهند.

آنها همچنین با بسیاری از شرکت های میزبانی ( سرور ) همکاری کرده اند تا طرح اولیه خود را به عنوان یک افزونه ارائه دهند. اگر شما سایت خود را با Bluehost راه اندازی کرده اید، SiteLock به عنوان افزونه وردپرس نمایش داده می شود که می توانید به بسته ی میزبانی خود اضافه کنید.

افزونه فایروال وردپرس Wordfence Security

بهترین افزونه های فایروال

 

Wordfence یک افزونه امنیتی محبوب وردپرس با فایروال داخلی سایت است. این افزونه وردپرس را برای نرم افزارهای مخرب، تغییرات فایل، تزریق SQL و موارد دیگر نظارت می کند. همچنین وب سایت شما را در برابر DDoS و حملات خشونت بار محافظت می کند.

Wordfence یک فایروال سطح کاربرد است که در سرور شما فعال می شود و ترافیک غیر مجاز پس از رسیدن به سرور شما را مسدود میکند،البته قبل از بارگذاری وبسایت شما.

این کارآمدترین راه برای جلوگیری از حملات نیست. تعداد زیادی از ترافیک های غیر مجاز هنوز هم باعث افزایش بارگذاری سرور شما خواهد شد. از آنجا که این یک فایروال سطح کاربرد است، وردپرس با یک شبکه تحویل محتوا (CDN) عرضه نمی شود.

Wordfence همراه با اسکن های امنیتی بر اساس تقاضا و همچنین اسکن برنامه ریزی شده است. همچنین اجازه می دهد تا به صورت دستی ترافیک را نظارت کنید و مستقیما از ناحیه مدیریت وردپرس از ورود ترافیک های غیر مجاز جلوگیری کنید.

افزونه فایروال وردپرس BulletProof Security

بهترین افزونه های فایروال

 

BulletProof یک پلاگین امنیتی محبوب وردپرس است. این نرم افزار دارای یک فایروال داخلی، امنیت ورود، تهیه پشتیبان دیتابیس، حالت نگهداری و چندین ترفند امنیتی برای محافظت از وب سایت شما می باشد.

BulletProof یک تجربه کاربری بسیار خوبی را ارائه نمی دهد و بسیاری از مبتدیان ممکن است دشوار درک کنند که چه کاری باید انجام شود. BulletProof به طور خودکار فایل های htaccess وردپرس شما را به روز می کند و امکان محافظت از فایروال را فراهم می کند.

نسخه premium آن، از ویژگی های اضافی برای نظارت بر نفوذ و فایل های مخرب در پوشه بارگذاری وردپرس شما ارائه می دهد.

نتیجه

پس از مقایسه دقیق این افزونه های فایروال محبوب وردپرس، ما معتقدیم که Sucuri بدون شک بهترین فایروال است که می توانید برای سایت وردپرس خود دریافت کنید.

Sucuri بهترین فایروال سطح DNS با جامع ترین ویژگی های امنیتی است که به شما آرامش کامل می دهد. بعلاوه، عملکردی که شما از CDN خود دریافت می کنید بسیار چشمگیر است.

ما امیدواریم که این مقاله به شما در پیدا کردن بهترین پلاگین فایروال وردپرس برای سایت شما کمک کند.

موفق باشید.

پیش‌فرض سایت

درباره نویسنده : پیش‌فرض سایت

To live a creative life, we must lose our fear of being wrong

مطالب بیشتر از همین نویسنده
مطالب مرتبط
  1. سلام. خیلی خوب و مفید بود. ممنون.