تبلیغ جدید خرید هاست ارزان
  • 3,116 بازدید
  • بدون نظر

چطور بازخورد مستندات را در وردپرس ببینیم؟

نوشتن مستندات کار آسانی نیست. زمان و تلاش  بسیاری برای نوشتن مستندات خوب برای هر محصول، خدمات، و یا فن آوری لازم است اما اگر کاربران آن را مفید ندانند این زحمات به هدر رفته است. شرکتهای بزرگ یک فرم ساده feedback در پایان مقالات، اسناد و مدارک خود  میگذارند که از کاربر میپرسد “آیا این مقاله برایتان مفید بود “.در این مقاله ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه بازخورد مستندات خود را در وردپرس ببینید.

 

documents-feedback

 

در اول لازم است که افزونه Document Feedback  را نصب و فعال کنید. هنگامی که افزونه فعال شد،در پایین صفحه وردپرس کادری به شکل زیر نمایش داده میشود. هنگامی که کاربر بر روی بله کلیک کند،جزییات مطلب برایش مفید بوده است.

 

در غیر اینصورت کاربر روی خیر کلیک کرده که از او پرسیده میشود که چه اطلاعاتی را دوست دارد ببیند؟ این پلاگین بازخورد مستندات را به نویسندگان / مدیران نمایش میدهد. این افزونه نسبتا جدید است، و در مراحل ابتدایی است. این پلاگین به طور پیش فرض تنها به صفحات محدود شده است. با این حال، شما می توانید برای پست ها، صفحات، و هر نوع پست دیگری که دوست دارید  آن را فعال کنید. شما باید کد زیر را به افزونه site-specific اضافه کنید.

 

 

نگران نباشید، هر نوع پست دیگری شما میتوانید در آرایه بالا اضافه کنید.این افزونه فقط برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند کارایی دارد به دلیل اینکه مستندات تنها برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند در دسترس است.به نظر میرسد نویسنده افزونه آن را برای کاربرانی که ثبت نام نکرده اند نیز فعال کند.این افزونه بازخورد سریع خصوصی برای بهبود صفحات را فراهم میکند و از تعبیه یک فرم تماس در پایین صفحات و یا فعال کردن نظرات بهتراست.

موفق باشید.

Avatar

درباره نویسنده : صادق

مطالب بیشتر از همین نویسنده
مطالب مرتبط