تبلیغ جدید خرید هاست ارزان
  • 3,307 بازدید
  • بدون نظر

ارسال ایمیل هنگام تغییر مطالب وردپرس

اگر چند کاربر روی صفحات و پست ها کار کنند فرصت خوبی است تا تغییرات مهمی را  اعمال کنید. در این مقاله ما به شما روش فراهم کردن اطلاعیه ایمیل هنگام تغییر پست در وردپرس را آموزش میدهیم. اولین کاری که باید انجام دهید نصب افزونه Email Post Changes میباشد, پس از فعال سازی به تنظیمات> Email Post Changes برای پیکر بندی تنظیمات افزونه بروید.

Email-Post-Changes

در صفحه تنظیمات افزونه گزینه Enable  را برای فعال کردن  اطلاعیه ایمیل تیک بزنید. زیر گزینه enable لیستی از کاربران وب سایت را خواهید دید. کاربرانی که ایمیل تغییر پست را دریافت میکنند را بررسی کنید. همچنین میتوانید آدرس ایمیل اضافی برای ارسال اطلاعیه به آدرسهایی که با یک حساب کاربری در سایت همراه نیستند اضافه کنید.

گزینه بعدی انتخاب نوع پست برای دریافت اطلاعیه ایمیل است. بطور پیش فرض افزونه هم پست و هم صفحه را بررسی شده نشان میدهد. اگر شما نوع پست دیگری در سایت ثبت نام کرده اید,آن نیز در اینجا نمایش داده خواهد شد. در پایان انتخاب کنید که آیا میخواهید اطلاعیه ایمیل را فقط برای تغییرات ایجاد شده در پست منتشر شده دریافت کنید یا برای پیش نویس ها هم میخواهید که انجام شود. پس از انجام روی ذخیره تنظیمات کلیک کنید.

اکنون با تغییر پست شما از طریق ایمیل اطلاعیه دریافت خواهید کرد, ایمیل زمان تغییر و شخص تغییر دهنده را نشان میدهد. تغییرات از طریق رنگ ها برجسته میشوند و شما میتوانید تفاوت بین نسخه قبلی و جدید پست را ببینید. همانند پست تجدید نظر وردپرس به صندوق پستی شما ارسال خواهد شد.

عیب یابی ارسال ایمیل های وردپرس

به منظور کارکرد این افزونه وردپرس نصب شده ی شما باید قادر به ارسال ایمیل باشد. توصیه میکنیم برای اطمینان از کارکرد ایمیل وردپرس از حل مشکل ارسال ایمیل وردپرس استفاده کنید. توجه داشته باشید که هر تغییری در طبقه بندی یا زمینه سفارشی پست از طریق ایمیل فرستاده نمیشود.

 

» دانلود مستقیم

» حجم : 8/53 مگابایت

» منبع : ایکس اسکریپت

Avatar

درباره نویسنده : صادق

مطالب بیشتر از همین نویسنده
مطالب مرتبط