تبلیغ جدید خرید هاست ارزان
  • 2,914 بازدید
  • بدون نظر

وردپرس بهترین گزینه در میان تمام سیستم های مدریت محتوا برای وبلاگ نویسی و ایجاد وبسایت های خبری است. در این زمینه نیز قالب های وردپرس خبری زیادی وجود دارد که واقعا گسترده و بهینه هستند و تقریبا میتوانند بیشتر امکانات و قابلیت هایی که ما میخواهیم را ارائه دهند.

 

Meks-Smart-Author-Widget-2_FARISSHTHEME

 

البته با کدنویسی میتوان امکانات فراوان دیگری به آن اضافه کرد. به هر حال بحث ما سر افزونه وردپرس Meks Smart Author Widget است که میخواهد ابزارکی را در اختیار ما قرار دهد که بتوانیم مشخصات نویسنده های نوشته ها را نمایش دهیم. این مشخصات میتوانند امکانات زیادی داشته باشند که در ادامه این آموزش وردپرس به معرفی آن خواهیم پرداخت. با ما باشید…

 

افزونه وردپرس ابزارک مشخصات نویسندگان Meks Smart Author Widget

این افزونه رایگان وردپرس ابزارکی می سازد که در ان میتوان بهترین مشخصات را در بهترین حالت نمایش داد. میتوان نمایه یا آواتار کاربر، بایگانی نوشته ها، نام و توضیحات و … را نمایش داد.

 

البته شاید برخی قالب های خبری وردپرس این امکانات را داشته باشند، بنابراین قالب وبسایت وردپرس شما این ویژگی را ندارد شما هم میتوانید همانند بیشتر از 20 هزار نفر دیگر از این ابزارک جالب در وبسایت خود بهره ببرید. در ادامه به معرفی بخش های آن پرداخته ایم.

 

آموزش کار با افزونه وردپرس Meks Smart Author Widget

افزونه را نصب و فعال کنید. سپس به این مسیر: نمایش > ابزارک ها” رفته و ابزارک افزونه را به قسمتی که میخواهید نمایش داده شود کشیده و رها کنید. سپس تنظیمات را همانند راهنمای زیر پیکربندی کنید.

 

Title : در این قسمت عنوان ابزارک را میتوانید بنویسید.

 

Choose author/user : در این گزینه نویسنده ی خود را انتخاب کنید تا مشخصات وی نمایش داده شود.

 

Automatically detect author : اگر این گزینه را انتخاب کنید این ابزارک در سایدبار نوشته های کاربری که در بالاتر انتخاب کرده اید به طور خودکار نمایش داده خواهد شد.

 

Display options : تنظیمات نمایش ابزارک برای پیکربندی

 

Display author avatar : از این گزینه برای نمایش آواتار یا نمایه ی نویسنده استفاده کنید

 

Avatar size : در این گزینه نیز ابعاد تصویر نمایه ی نویسنده را وارد کنید.

 

Display author name : از این گزیننه میتوانید برای نمایش نام نویسنده در ابزارک استفاده کنید.

 

Overwrite widget title with author name : از این گزینه نیز میتوایند برای جایگزینی نام نویسنده با نام ابزارک استفاده کنید.

 

Display author descriptions : از این گزینه برای نمایش توضیحات (بیو) نویسنده استفاده کنید.

 

Display author “all posts” archive link : از این گزینه نیز میتوانید برای درج لینکی به صفحه ی بایگانی مقالات نویسنده استفاده کنید.

 

Link author name : از این گزینه نیز میتوانید برای لینک کردن نام نویسنده نیز به همان برگه ی بالا یعنی بایگانی مقالات استفاده کنید.

 

Link author avatar : از این گزینه برای لینک کردن نمایه ی کاربر استفاده کنید.

 

Link text : از این گزینه میتوانید برای تعیین متن لینک استفاده کنید. برای متن “نمایش همه نوشته ها”

Avatar

درباره نویسنده : صادق

مطالب بیشتر از همین نویسنده
مطالب مرتبط