تبلیغ جدید خرید هاست ارزان
  • 2,967 بازدید
  • بدون نظر

بریدن و ویرایش تصاویر شاخص در وردپرس

از بریدن و ویرایش تصاویر در وردپرس به اندازه دلخواه خود نا امید شده اید؟ دنبال یک راه حل آسان برای بریدن تصاویر به اندازه دلخواه خود می گردید؟ در این مقاله ما شما را با چگونگی انجام این کار آشنا می کنیم.

اولین قدم برای انجام اینکار نصب و فعالسازی افزونه Post Thumbnail Editor می باشد. بعذ از نصب می توانید ویرایش یا نوشتن یک پست جدید را کلیک کنید. سپس به بخش تصویر شاخص و آپلود  یک تصویر بروید. شما قادر به دیدن یک لینک جدید در زیر تصویر  برای ویرایش خواهید بود.

preview-featured-image

با کلیک کردن بر روی لینک، تصویر در جایی که می خواهید ویرایش را انجام دهید باز می شود. اندازه دلخواه خود را از ستون سمت راست برای ویرایش انتخاب کنید.موس را بر روی تصویر کشیده و آن را برش، و به اندازه دلخواه خود در آورده و ذخیره کنید.

برای تنظیمات بیشتر روی دکمه گزینه  که در قسمت تنظیمات اضافی است کلیک کنید. شما می توانید نسبت ابعاد را برای طول برش در این قسمت وارد کنید. همچنین می توانید تصویر را چرخانده و یک سطح فشرده سازی Jpeg را انتخاب نمایید.

ویرایش شاخص تصاویر قدیمی تر

ویرایش شاخص تصاویر می تواند برای ویرایش هر تصویر آپلود شده در سایت وردپرس مورد استفاده قرار گیرد. برای این کار باید مسیر  رسانه > کتابخانه را بررسی و موس را روی تصویر قرار دهید؛ متوجه یک لینک برای ویرایش تصاویر کوچک خواهید شد. با کلیک کردن بر روی آن تصویر در برنامه باز خواهد شد در اینجا میتوانید تصویر را همانطور که مایلید برش و ویرایش دهید. ویرایش یک تصویر قدیمی تحت تاثیر تصویری است که بعنوان تصویر شاخص استفاده شده است. بعد از ویرایش ویرایش تصویر جدید جایگزین تصویر قبلی خواهد شد.
نکته مهم: فقط تصویری که از ستون سمت راست انتخاب کردید تحت تاثیر تغییرات قرار می گیرد. تصویر اصلی هنوز وجود دارد، اگر لازم است می توانید تصویر را ویرایش و یا تغییر دهید.

 

 

» دانلود مستقیم

» حجم : 736/40 کیلوبایت

» منبع : ایکس اسکریپت

Avatar

درباره نویسنده : صادق

مطالب بیشتر از همین نویسنده
مطالب مرتبط