تبلیغ جدید خرید هاست ارزان
  • 2,659 بازدید
  • بدون نظر

نمایش اعضای تیم در وردپرس

این در طبیعت انسان است که می خواهد  بداند شخص یا تیم پشت یک پروژه کیست و این به ما کمک می کند کسب و کارمان با افزایش رونق همراه باشد. به همین دلیل است که اکثر کسب و کارها یک صفحه از افرادی که پشت پروژه قراردارند را در سایت خود دارند. اگر شما یک مبتدی هستند، می خواهید یک دایرکتوری کارکنان در وردپرس بدون نیاز به برخورد با هر کدی را ایجاد کنید،این مقاله را مطالعه کنید.

 

show-staff-in-wordpress

 

اولین کاری که باید انجام دهید این است که افزونه Simple Staff List نصب و فعال کنید. آموزش نصب افزونه در وردپرس را ببینید. پس از فعال سازی آن یک آیتم به نام Staff Members در نوار کناری صحفه ادمین اضافه میشود. با کلیک بر روی آن شما به لیست همکاران میروید. از آنجا که شما فقط این افزونه را نصب کرده اید، شما میتوانید کارکنان را اضافه کنید روی Add New  کلیک کنید تا بتوانید یک عضو جدید اضافه کنید. شما می توانید یک تصویر از کارکنان، موقعیت، شماره تلفن، ایمیل، و اطلاعات مربوط به زندگینامه را اضافه کنید.

 

هنگامی که شما همه اعضا را وارد کردید براحتی میتوانید آنرا روی هر صفحه  یا پستی در وبسایتتان به وسیله کد کوتاه زیر نمایش دهید.

[simple-staff-list]

لیست ساده کارکنان اجازه می دهدکه شما طرح بندی و استایل لیست کارکنان را ویرایش کنید. به قسمت Staff Members » Templates بروید، شما یک لیست از برچسبهای نمونه که میتوانید استفاده کنید را پیدا خواهید کرد.

 

 

شما می توانید استایل های CSS خود را اضافه و یا استایل پیشفرض یا نمونه را تغییر دهید. جدای از آن شما همچنین می توانید ترتیب نمایش برای لیست کارکنان خود را زیر Staff Members » Order تنظیم کنید. برای سازمان های  متوسط / بزرگ، یک ویژگی وجود دارد که اجازه می دهد شما برای گروه هایی از اعضای کارکنان  لیست ایجاد کنید. به عنوان مثال شما می توانید یک گروه را برای سازندگان، سرمایه گذاران، مشاوران، و غیره  ایجاد کنید.برای نمایش یک لیست از اعضای کارکنان از یک گروه خاص از این کد کوتاه استفاده میشود.

[simple-staff-list group=”founders”]

 

اضافه کردن یک صفحه کارکنان در بخشی از وب سایت تان به شما کمک میکند که اعتماد مشتری را جلب کنید. مردم دوست دارند مطمئن شوند که با چه کسی کار میکنند. ما امیدواریم که که این مقاله به شما کمک کند کارکنان با استعداد خود را به نمایش بگذارید و نتایج آنرا ببینید.

Avatar

درباره نویسنده : صادق

مطالب بیشتر از همین نویسنده
مطالب مرتبط