تبلیغ جدید خرید هاست ارزان
  • 3,551 بازدید
  • بدون نظر

حل مشکل ارسال ایمیل های وردپرس از لوکال هاست

ممکن است تا به حال برای شما پیش آمده باشد که در حال استفاده از وردپرس بر روی لوکال هاست باشید و با پیغام دریافت ایجاد ایمیل توسط وردپرس و یا افزونه مواجه شوید? بطور پیش فرض، قابلیت ایمیل برای WAMP یا MAMP (بر روی مک سرور) فعال نیست. می توانید این سرویس را با استفاده از سرور جیمیل SMTP پیکربندی کنید. در این مقاله با نحوه چگونگی ارسال و دریافت ایمیل های وردپرس در لوکال هاست آشنا خواهید شد.

send-email-from-localhost

برای انجام اینکار ابتدا باید افزونه  WP Mail SMTP را در سرور محلی خود نصب و راه اندازی کنید. پس از فعالسازی به مسیر  تنظیمات » Email برای پیکربندی افزونه بروید.

 

در این صفحه نمایش اولین گزینه از شما میخواهد که آدرس ایمیل خود را در این قسمت وارد کنید. گزینه بعدی قسمتی است که بعنوان نام فرستنده در پیام های خروجی استفاده می شود. شما می توانید وردپرس را در اینجا وارد کنید. با انجام اینکار تشخیص ایمیل آسانتر خواهد شد. گزینه سوم گزینه انتخاب گیرنده است. بطور پیش فرض تابع ایمیل های php در بسیاری از محیط های سرور محلی بدون پیکربندی کار نمی کند. بنابراین برای انجام اینکار باید گزینه Send all WordPress emails via SMTP را انتخاب کنید.

IMG_4586

اکنون باید افزونه را با استفاده از سرور SMTP جیمیل برای ارسال ایمیل پیکربندی کنید. در قسمت سرور متن smtp.gmail.com ، و برای قسمت پورت عدد 587 وا وارد کنید. برای رمزنگاری باید گزینه TLS را انتخاب کنید. در نهایت باید روی دکمه Yes برای رفتن به مرحله بعد کلیک کنید. برای احراز هویت آدرس کامل ایمیل خود را مانند این نمونه yourusername@gmail.com  و پسورد خود را وارد کنید.

IMG_4585

بر روی دکمه ذخیره تغییرات برای ذخیره تنطیمات انجام شده کلیک کنید. زمانی که تغییرات را ذخیره کردید به پایین صفحه رفته و یک پیام بعنوان نمونه و تست ارسال کنید. پس از ارسال به صندوق دریافت بروید اگر پیام را دریافت کردید همه چیز به خوبی کار می کند.

 

» دانلود مستقیم

» حجم : 510 کیلوبایت

» منبع : ایکس اسکریپت

Avatar

درباره نویسنده : صادق

مطالب بیشتر از همین نویسنده
مطالب مرتبط