تبلیغ جدید خرید هاست ارزان
  • 2,245 بازدید
  • بدون نظر

 

تصویر برای مطالب سایت

از کجا تصویر برای مطالب سایت پیدا کنیم؟

یک تصویر ارزش هزار کلمه را دارد به همین دلیل وبلاگ نویسان برای انتقال بهتر پیام از تصویر در سایت خود استفاده میکنند. در این مقاله ما چند منبع برای یافتن تصاویر جالب و کاملا رایگان را معرفی می کنیم. برای باز کردن هر وبسایت نام آنرا در گوگل جستجو کنید.

1. stock.xchng

تصویر برای مطالب سایت

stock.xchng مناسب است زیرا مجموعه ی بزرگی از تصاویر را که بصورت منظم طبقه بندی شده اند را در بر دارد و یافتن عکس در آن راحت است. میتوانید تصویر را با دسته بندی و یا استفاده از قابلیت جستجو مرور کنید. اکثر تصاویر دارای کیفیت بالایی هستند بنابراین میتوانید آنها را در وب سایت خود به خوبی ارائه دهید. ممکن است با تصاویر گسترده ای مواجه شوید که براحتی قابل تشخیص هستند. برای مثال اگر به دنبال تصویری برای کسب و کار هستید تصاویر زیادی را میبینید که ممکن است قبلا در سایتهای دیگر دیده باشید.

2. Pixabay

تصویر برای مطالب سایت

Pixabay یک مکان معروف برای یافتن تصویر رایگان CC-0 است. وب سایت مجموعه ی بزرگی از تصاویر طبقه بندی شده را در دسته بندی و برچسب ارائه میدهد. این وب سایت دارای یک ویژگی جستجوی پیشرفته است که به شما اجازه میدهد جستجو را محدود کنید. میتوانید با رنگ در تصاویر جستجو کنید.

3. Unsplash

تصویر برای مطالب سایت

یک مقصد شناخته شده برای تصاویر رایگان با کیفیت بالا,مجوز رسمی CC-0 و دامنه تصویر عمومی میباشد. Unsplash هر 10 روز 10 عکس منتشر میکند و دارای یک ویژگی جستجوی خوب است که میتوان برای یافتن تصاویر تطبیق قالب خاص مانند office, work از آن استفاده کرد. این وب سایت همچنین فرمت های گوگل کروم که یک تصویر تصادفی را در پس زمینه هنگام باز کردن تب جدید نمایش میدهد را ارائه میدهد. سپس میتوانید این تصاویر را دانلود کنید.

4. Photo Pin

تصویر برای مطالب سایت

photopin به وبلاگ نویسان کمک میکند تا تصاویر مورد استفاده برای مقاله ی خود را پیدا کنند و از Flickr API برای جستجوی عکسهای خلاق استفاده میکند. درست مانند جستجوی خلاق اغلب عکسهایی که در اینجا پیدا میکنید به ارائه اسناد نیاز دارند.

5. Public Domain Pictures

تصویر برای مطالب سایت

این بخش دارای مجموعه ی بزرگی از تصاویر رایگان حق امتیاز و عکس میباشد. میتوانید تصاویر را با استفاده از ویژگی جستجو یا مرور دسته ها پیدا کنید.

6. New Old Stock

تصویر برای مطالب سایت

این وب سایت به زیبایی سرپرستی تصاویری که در حال حاضر در دامنه عمومی هستند را دارد.

7. Pickup Image

تصویر برای مطالب سایت

Pickup Image دمجموعه ای بزرگی از تصاویر رایگان را ارائه میدهد. این سایت ویژگی جستجوی راحت را برای استفاده ارائه میدهد. همچنین تصاویر را در دسته ها و برچسب ها مرور آسان مرتب میکند.

8. Public Domain Archive

تصویر برای مطالب سایت

دامنه عمومی بایگانی کیفیت بالا حق امتیاز  عکس های را رایگان ارائه می دهد. این سایت ترکیبی از هر دو عکس مدرن و پر امتیاز را ارائه میدهد. شما میتوانید توسط دسته بندی و یا استفاده از ویژگی جستجو عکسها را مرور کنید.

9. SplitShire

تصویر برای مطالب سایت

splitshire مجموعه ای از عکسها را توسط دانیل Nanescu تحت لیسانس CC0 منتشر میکند. شما میتوانید سایت را با استفاده از فیلتر برچسب و یا مشاهده تصویر مرور کنید. تصاویر جدید بصورت منظم در سایت آپلود میشود.

10. LibreShot

تصویر برای مطالب سایت

11. Skitterphoto

تصویر برای مطالب سایت

Skitterphoto تصاویر رایگان حق امتیاز واضح را ارائه میدهد. تمام تصاویر سایت تحت لیسانس دامنه عمومی CC-0 میباشند. این سایت با ویژگی عکاسان خود کار میکند بنابراین میتوانید تصاویر کمتر استفاده شده و منحصر به فرد را پیدا کنید.

12. Stocksnap.io

تصویر برای مطالب سایت

این سایت برای استفاده عکس رایگان واضح و عکس تحت لیسانس CC0 آسان است. Stocksnap.io به شما اجازه ی مرور عکسها در دسته ها و برچسب را میدهد. همچنین میتوانید از ویژگی جستجو نیز استفاده کنید.

13. WikiMedia Commons

WikiMedia یک کتابخانه بزرگ از تصاویر و ویدئوها است که میتوان آزادانه از آن استفاده کرد. کتابخانه میتواند توسط نوع رسانه مانند عکس و نقاشی و یا نوع فایل مانند ویدئو و تصاویر و شنیداری مرور شود. همچنین تصاویر میتوانند بر اساس مجوز مرور شوند. تعداد زیادی از تصاویر در ویکی مدیا در دامنه عمومی هستند که این بدان معناست که میتوانید بصورت رایگان از آنها استفاده کنید. برخی از این تصاویر ممکن است دارای مجوزهایی باشند که به اسناد نیاز دارند. اططمینان حاصل کنید که اطلاعات مجوز را در زیر هر تصویر بررسی کرده اید.

14. PDPics

تصویر برای مطالب سایت

PDPics مجموعه ی بزرگی از تصاویر با دامنه عمومی را ارائه میدهد. در نگاه اول به سایت ممکن است بسیار اساسی نگاه کنید،اما این تصاویر در دسته ها و برچسب های منظمی سرپرستی میشوند.

15. ShutterStock

تصویر برای مطالب سایت

Shutterstock رایگان نیست اما ارزش یک اشاره در اینجا را دارد. کتابخانه ای از تصاویر و بردارهای فوق العاده ای دارد. پس از یافتن تصویر مورد نظر میتوانید تصاویر را توسط برنامه ویرایش بچینید و ویرایش کنید. فراموش نکنید که تصاویر بهینه سازی شده را ذخیره کنید زیرا به سرعت سایت کمک میکند.

Avatar

درباره نویسنده : Mahdi

اگر زمین می خوری به این معنا نیست که شکست خوردی. اگر زمین خوردی و بلند نشدی شکست خورده ای!!

مطالب بیشتر از همین نویسنده