تبلیغ جدید خرید هاست ارزان
  • 3,326 بازدید
  • بدون نظر

ساخت صفحه و ابزارک ورود در وردپرس

آیا تا به حال خواسته اید که امکان ورود به وب سایت وردپرسی خود اضافه نمایید؟انتقال کابران به صفحه ی پیشفرض ورود در وردپرس باعث می شود که آن ها پس از ورود به بخش مدیریت وردپرس انتقال یابند که این خیلی گیج کننده و تجربه ی بعدی برای کاربران می باشد و زیاد برای یک وب سایت جذاب نمی باشد.در مقاله ما به شما افزونه ی ساخت صفحه و ابزارک ورود در وردپرس را معرفی خواهیم نمود.

 

frontend-login-page

 

چرا و چه موقع ما به صفحه ی ورود در وردپرس احتیاج داریم؟

به صورت پیش فرض وردپرس کاربران را به صفحه ی پروفایل آن ها در بخش ادمین وردپرس پس از ورود به سایت هدایت می کند.در وب سایت های وردپرسی که اعضا گرفته می شود همه ی کاربران احتیاج به بخش داشبورد را ندارند.

 

درحقیقت خیلی از کاربران بعد از ورود به وب سایت و دیدن صفحه ی پیشخوان وردپرس کمی گیج خواهند شد.امکان ایجاد صفحه ی ورود در وب سایت باعث افزایش تجربه ی کاربری می شود که ما به اختصار به آن UX هم می گوییم.

 

اضافه کردن صفحه ی ورود در وردپرس

برای اضافه کردن صفحه ی ورود در وردپرس ابتدا به نصب و فعال سازی افزونه ی Theme My Login نیاز دارید که آن را می توانید در مخزن وردپرس مشاهده نمایید. پس از فعال سازی افزونه افزونه برای شما برگه های ورود-خروج-فراموشی رمز و ثبت نام را به صورت خودکار می سازد. شما می توانید به سادگی این برگه هارا در مرورگر خود مشاهده نمایید تا این فرم هارا به صورت زنده از وب سایت خود بازبینی نموده.

 

افزونه ی Theme My Login احتیاج به تنظیمات خاصی ندارد ولی اگر شما نیاز به تنظیماتی برای پیکربندی افزونه در وب سایت داشتید کافی است از بخش پیشخوان وردپرس برروی TML  رفته تا وارد بخش تنظیمات افزونه شوید.

 

اضافه کردن فرم ورود در ابزارک های وردپرس

افزونه ی Theme My Login دارای ابزارک هایی برای نمایش فرم ورود و ثبت نام در بخش سایدبار وب سایت می باشد.شما می توانید این ابزارک هارا در سایدبار خود اضافه نموده و به کاربران خود امکان ورود به وب سایت را در هر بخش را ایجاد کنید.

 

برای این کار کافی است از بخش پیشخوان برروی نمایش رفته و پس از آن به قسمت ابزارک ها در منوی کشویی بروید.بعد از ورود به بخش ابزارک ها کافی است ابزارک Theme My Login را به سایدبار وب سایت خود اضافه نمایید.

Avatar

درباره نویسنده : صادق

مطالب بیشتر از همین نویسنده