تبلیغ جدید خرید هاست ارزان
  • 1,925 بازدید
  • بدون نظر

آیا می خواهید ترافیک سایت خود را افزایش  دهید؟

یکی از ساده ترین و زیرکانه ترین روشها برای گرفتن بازدید بیشتر ارتقا دادن مقالات قدیمی است. در این مقاله از ایکس اسکریپت،به شما بهترین راه های ارتقا دادن پست های قدیمی را نشان میدهم.

قبل از ما شروع، اجازه دهید نگاهی به دلایل ارتقا پست های قدیمی بیاندازیم:

اکثر افراد پس از نوشتن یک پست در سایت خود ، یک یا دو بار آن را به اشتراک میگذارند ، و سپس آن را رها میکنند.چرا وقت و هزینه خود را هدر دهیم در صورتی که با ارتقا دادن و ترویج دوباره پست های قدیمی میتوانیم ترافیک سایت خود را چند برابر کنیم؟

ارتقا دادن پست های قدیمی

۱. به طور منظم پست ها قدیمی خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

از رسانه های اجتماعی مثل توییتر، فیس بوک و LinkedIn برای به اشتراک گذاشتن پست های قدیمی خود استفاده کنید.برای اینکار بهتر است در زمان های مختلف و متفاوت از روز مطالب را به اشتراک بگذارید چون ممکن است کاربرانتان در یک زمان نتوانند انلاین شوند پس بهتر است در ساعات گوناگون مطالب خود را به اشتراک بگذارید.

۲. نمایشگاه پست های مرتبط به هم در سایت خود

با استفاده از یک پلاگین پست های مرتبط به هم را در پایان هر مقاله نمایش دهید تا به این صورت کاربران را بیشتر به محتوای دلخواهشان سوق دهید.

۳. نمایش پست های محبوب شما

ممکن است که  ۲۰ درصد از محتوای وب سایت شما ۸۰ درصد از کل ترافیک سایت شما را به خود اختصاص دهد زیرا همیشه مطالبی وجود دارند که نسبت به بقیه از دید کاربر محبوب تر هستند.پس چرا این مطالب را بیشتر ترویج ندهید تا کاربران بیشتری را جذب کنید؟ برای اینکار میتوانید از پلاگین ها و یا امکانات قالب سایت خود استفاده کنید تا مطالب محبوب را بیشتر نمایش دهید.

۴. طراحی بهتر صفحه خطای ۴۰۴

اکثر تم های وردپرس با یک صفحه پیش فرض ۴۰۴ طراحی شده اند. صفحه ۴۰۴ زمانی نمایش داده میشود  که صفحه ای که کاربر به دنبال ان است را نمی توان یافت.
شما می توانید از این صفحه برای به نمایش گذاشتن مطالب مهم سایت خود استفاده کنید، و کاربران را در سایت خود نگه دارید. شما همچنین می توانید یک فرم جستجو در این صفحه اضافه کنید، به طوری که کاربران بتوانند محتوای مورد نظر خود را در ان جستجو کنند.

۵. بهبود ویژگی های جستجو

ویژگی های جستجو به طور پیش فرض در وردپرس نسبتا محدود است، اما شما می توانید از قابلیت جستجو بهتر استفاده کنید.
یکی از روش ها استفاده از فرم جستجو در گوگل به جای جستجو در وردپرس است و روش دوم استفاده از افزونه های جستجو مانند SearchWP است.
که هر دو میتوانند به شما در بهبود ویژگی های جستجو کمک کنند.

۶. بایگانی سفارشی صفحات

ایجاد یک صفحه آرشیو سفارشی یکی از بهترین راه برای برجسته نشان دادن مطالب قدیمی اما مفید است.شما می توانید مقالات محبوب و مطالبی که دارای بیتشرین نظرات هستند  را در یک ارشیو سفارشی  نشان دهید و حتی می توانید تمام دسته بندی های پست ها  و برچسب ها را به همراه یک فرم جستجو در این ارشیو قرار دهید.

۷. مقالات اینترلینک قدیمی

ساخت لینک های داخلی یکی از مهم ترین استراتژی جستجوگرهاست.زمانی که شما یک مطلب قدیمی را لینک میکنید به مطالبتان کاربرانتان اسان تر میتوانند به ان دسترسی داشته باشند و ان را مطالعه کنند.پس سعی کنید د ر مقالات خود از لینک های ارتبطی به مقالات قدیمی استفاده کنید.

۸. مقالات لینک قدیمی در نظرات

زمانی که به نظرات کاربران سایت خود پاسخ میدهید سعی کنید از لینک دادن به مطالب مرتبط استفاده کنید زیرا علاوه بر ان شخص نفرات بعدی که با ان سوال و نظر مواجه میشوند نیز ان مطلب را مطالعه میکنند.

Avatar

درباره نویسنده : Mahdi

اگر زمین می خوری به این معنا نیست که شکست خوردی. اگر زمین خوردی و بلند نشدی شکست خورده ای!!

مطالب بیشتر از همین نویسنده