تبلیغ جدید خرید هاست ارزان
  • 2,849 بازدید
  • بدون نظر

یکی از کاربران وب سایت پرسیدند که آیا امکان دارد مشکل تصاویر وارونه و بهم ریخته را در وردپرس برطرف کنیم؟ بعضی وقت ها که شما تصاویر را از دستگاه های IOS آپلود می کنید امکان دارد تصویر شما وارونه و بر عکس نمایش داده شود. در این مقاله ما به شما افزونه ویرایش تصاویر وارونه در وردپرس را معرفی خواهیم نمود تا با استفاده از آن بتوانید تصاویر خود را در وب سایت تصحیح نمایید.

 

fiximagerotation

 

برای برطرف کردن مشکل وارونه نشان دادن تصاویر نرم افزار هایی وجود دارد که با استفاده از آن می توانید تصاویر خود را ویرایش کنید. ولی اگر به صورت متداول شما تصاویر خود را از تلفن همراه بارگذاری نمایید این یک مشکل بزرگ برای شما می باشد.

 

 

چگونه مشکل وارونگی تصاویر را در وردپرس حل کنیم؟

ابتدا شما نیاز دارید به نصب و فعال سازی افزونه ی Image Rotation Fixer که آن را می توانید در مخزن وردپرس مشاهده نمایید. این افزونه تنظیمات خاصی برای پیکربندی ندارد. هنگامی که آن را فعال می کنید این افزونه در بخش کتاب خانه چند رسانه ای شما فعال می شود و به صورت خودکار تصاویری که در گوشی شما تهیه شده و وارونه شده اند را تصحیح می کند.

 

اگر با اجرای بار اول افزونه برای شما کار نکرد به این معنا می باشد که در سرویس دهنده ی شما PHP EXIF فعال نمی باشد. البته نگران این مشکل نباشید افزونه ی دیگری می باشد که این کار را برای شما انجام می دهد. برای این کار شما نیاز دارید به نصب و فعال سازی افزونه ی iOS Images Fixer  که آن را می توانید در مخزن وردپرس مشاهده نمایید. این افزونه از ImageMagik و GD extension برای تصحیح EXIF در تصاویر استفاده می کند.

 

هنگام فعال سازی برای پیکربندی افزونه شما نیاز دارید از بخش پیشخوان وردپرس مراجعه نموده سپس به قسمت رسانه رفته و از منوی کشویی باز شده بر روی   iOS Images Fixer کلیک نموده تا وارد صفحه ی تنظیمات افزونه شودید.

 

این افزونه به صورت خودکار تصاویر وارونه و بهم ریخته شما را تصحیح می کند اگر مشاهده نمودید که تصاویر شما درست نشدند کافی است بر روی دکمه ی Fix All iOS-broken کلیک نمایید تا فرآیند تصحیح تصاویر شما شروع شود.

Avatar

درباره نویسنده : صادق

مطالب بیشتر از همین نویسنده