تبلیغ جدید خرید هاست ارزان
  • 4,046 بازدید
  • بدون نظر

چند وقت پیش در یک سایت وردپرسی به حالتی برخوردیم که در آن مایل نبودیم به کاربران اجازه ی جستجو در سایت را بدهیم. در واقع هدف این بود که کاربران سایت، تنها به لینک هایی که از طریق منو ها و بخش های مختلف سایت در اختیار آنها قرار میگیرد، به بخش های سایت دسترسی داشته باشند و خارج از این لینک ها، امکان جستجو در سایت برای آنها فراهم نباشد. دلیل این مسئله هم این بود که گاهی جستجو در وردپرس، نتایجی را در دسترس کاربر قرار میدهد که شاید ادمین سایت به طور عادی مایل نباشد آن بخش های خاص را به کاربر نشان دهد و یا مایل نباشد آن بخش های خاص به طور جداگانه توسط کاربر مورد دسترسی قرار بگیرند.

 

 

31748-400x300-JobSearchEngine

 

اگر شما هم در شرایط مشابه آنچه توضیح دادیم هستید و یا به هر دلیل مایلید امکان جستجو را در وردپرس غیر فعال کنید، آموزش امروز ما مخصوص شماست. با ما همراه شوید تا به همراه هم، روش های غیر فعال کردن جستجو در وردپرس را بررسی کنیم.

 

غیر فعال کردن جستجو در وردپرس با استفاده از کد

در روش اول برای غیر فعال کردن امکان جستجو در وردپرس از کدنویسی استفاده میکنیم. در این روش کافی است کد زیر را به فایل functions.php قالب خود یا افزونه site-specific ای که از پیش آماده کرده اید اضافه کنید:

 

 

Avatar

درباره نویسنده : صادق

مطالب بیشتر از همین نویسنده