تبلیغ جدید خرید هاست ارزان
  • 1,401 بازدید
  • بدون نظر

افزودن دکمه فالو فیسبوک برای نویسنده در وردپرس

افزودن دکمه فالو فیسبوک برای نویسنده در وردپرس

برای سایتهای خود میتوانید دکمه دنبال کننده ی فیسبوک را اضافه کنید تا کاربران از این طریق شما را دنبال کنند. در این مقاله روش افزودن گزینه Follow فیسبوک برای نویسنده در وردپرس را آموزش میدهیم. برای وبلاگ نویسندگان میتوانید یک کد از صفحه افزونه اجتماعی فیسبوک دریافت کنید و در قالب یا ویدجت کپی کنید.

افزودن گزینه فالو فیسبوک برای یک نویسنده در وردپرس

برای یک نویسنده در وبلاگ وردپرس راحترین راه افزودن گزینه فالو فیسبوک با گرفتن کد از وب سایت افزونه های اجتماعی وردپرس و کپی کردن آن در قالب یا ویدجت وردپرس میباشد.

 

بسادگی آدرس پروفایل فیسبوک کاربر را فراهم کرده و فیسبوک بصورت خودکار یک پیش نمایش از گزینه فالو در سمت راست تولید میکند. یک طرح را انتخاب کنید و ظاهر افزونه را پیکر بندی کنید و سپس روی Get code کلیک کنید. کد را از تب <iframe> برداشته و در ویدجت,پست و یا صفحه کپی کنید.

 

افزودن گزینه فالو فیسبوک در وبلاگ چند نویسنده ای وردپرس

ابتدا نیاز دارید افزونه ی Facebook را نصب و فعال کنید. پس از فعال سازی افزونه آیتم منوی فیسبوک را در نوار مدیریت وردپرس اضافه میکند که با کلیک روی آن به صفحه تنظیمات عمومی افزونه خواهید رفت. در این صفحه از شما خواسته میشود که کلید برنامه و کلید رمز را فراهم کنید.

نحوه ی ایجاد برنامه ی فیسبوک برای وب سایت

به وب سایت ارائه دهندگان فیسبوک رفته و با حساب فیسبوک وارد شوید و روی گزینه Create New App کلیک کنید. یک پنجره کوچک باز میشود که از شما میخواهد یک نام برای برنامه خود انتخاب کنید. پر کردن دو گزینه ی دیگر اختیاری میباشد. اکنون به صفحه توسعه برنامه میروید که شناسه برنامه و رمز را خواهید دید. نیاز دارید کلیدها را کپی کرده و در صفحه افزونه فیسبوک در وب سایت وردپرس وارد کنید.

افزودن گزینه فالو فیسبوک

به منوی فیسبوک>Follow Button بروید و مکانی را که میخواهید گزینه فالو نمایش داده شود و اینکه در قبل یا بعد پست نمایش داده شود را انتخاب کنید. بصورت ایده آل شما میخواهید که اطلاعات نویسنده در پست انفرادی نمایش داده شود. بسته به قالب شما میتوانید انتخاب کنید که گزینه فالوی فیسبوک را در کدام قسمت محتوای پست قرار دهید. همچنین میتوانید رنگ طرح و عرض محتوا را انتخاب کنید. سه طرح در دسترس برای این الگو وجود دارد,یکی از آنها را انتخاب کرده و تغییرات را ذخیره کنید.

 

پس از راه اندازی کامل برنامه هر کاربر باید به حساب فیسبوک خود با سایت متصل شود. اگر شما تنها نویسنده ی سایت هستید به فیسبوک>Social Publisher رفته و روی لینک  Associate your WordPress account with a Facebook account کلیک کنید.

 

با کلیک روی لینک از شما اجازه متصل شدن به برنامه وب سایت وردپرس و حساب فیسبوک خواسته میشود. دیگر نویسندگان وب سایت میتوانند حساب خود را با رفتن به صفحه ی  Users » Profile متصل کنند.

 

در کنار گزینه فالو ,فیسبوک راه های مختلف دیگری برای یکپارچه سازی وب سایت با فیسبوک مانند نظرات فیسبوک,گزینه لایک فیسبوک و گزینه ارسال فیسبوک را ارائه میدهد.

موفق باشید

  • انتشار :13 نوامبر 18
  • دسته بندی :
  • نویسنده :پیش‌فرض سایت
پیش‌فرض سایت

درباره نویسنده : پیش‌فرض سایت

To live a creative life, we must lose our fear of being wrong

مطالب بیشتر از همین نویسنده
مطالب مرتبط