تبلیغ جدید خرید هاست ارزان
  • 1,963 بازدید
  • بدون نظر

چرا هر کسب و کار کوچک نیاز به یک ساخت بلاگ در وردپرس برای استراتژی رسانه های اجتماعی خود دارند؟
در گذشته، کمپانی های کوچک نمی توانستند در برابر شرکت های تجاری با بودجه های تبلیغاتی عظیم رقابت کنند تا به مشتریان و چشم اندازهای معقول و سطح بالا برسند. اما امروزه تمامی تبلیغات به صورت آنلاین شده اند و کسانی که دارای کسب و کارهای کوچک هستند برای شناخته تر شدن و تعامل مستقیم با مخاطبان میتوانند به سادگی و باکمترین هزینه از یک بلاگ وردپرس به عنوان محور استراتژی شبکه های اجتماعی استفاده کنند.

ساخت بلاگ در وردپرس

ساخت بلاگ در وردپرس

ساخت بلاگ در وردپرس برای کسب و کارهای کوچک یک فرصت استثنایی برای معرفی خود و محصولات به دیگران محسوب میشود. بلاگ خود را به عنوان پایگاه اصلی در نظر بگیرید! در این صورت فرصت معرفی کمپانی و محصولات به سایرین چقدر در پیشرفت شما موثر خواهد بود؟!

فید بلاگ شما در فیس بوک، توییتر، لینکداین و… 

ساخت بلاگ در وردپرس

نحوه عملکرد بلاگ

ساخت بلاگ در وردپرس به صورت صفحه ای بسیار ساده صورت می گیرد که تمامی اطلاعات در همان صفحه قرار میگیرند و ماهیت آن پویا است. اگر بلاگ به عنوان پایگاه اصلی در نظر گرفته شود، می توانید از مرکز پایگاه اطلاعات مهمی را به طور مستقیم به فیس بوک، توییتر، LinkedIn، Tumblr و بسیاری دیگر از رسانه های اجتماعی ارسال کنید. به محض ارسال مقاله از بلاگ لینکی بر روی سایت های انتخابی قرار میگیرد. سایتهایی که بسیاری ازمشتریان شما عضو آن جوامع هستندبازدیدها و لایک و کامنت و… به میزان قابل توجهی افزایش میابد. چون بلاگ یک سیستم جامع کامنت گذاری را فراهم میکند.

اهمیت بلاگ

فکر کردن به اینکه از یک صفحه ساده مثل فیسبوک یا …در رساله های اجتماعی به عنوان پایگاه اصلی خود استفاده کنیم کاملا اشتباه است. چرا؟  چون با ساخت بلاگ در وردپرس، محتوای خود را اختصاصی تر میکنیدهنگامی که شما به شبکه اجتماعی شخص ثالث متکی هستید، صرفا باید مقررات خاص آنجا را رعایت کنید و امکان اختصاصی سازی ندارید. و مهم تر از همه اینکه اگر شبکه اجتماعی با مشکل روبرو شد محتوای شما از بین نخواهد رفت. بلاگ وابسته به هیچ چیزی غیر از خودتان نیست.

با ساخت بلاگ در وردپرس، می توانید محتویات را ایجاد، کپی ، درج و حذف کنید، فیلم ها، تصاویر و پادکست ها را اضافه کنید که محصولات و خدمات خود را تبلیغ می کنند. این شمایید که قوانین را می سازید !
چه دلیلی دارد که یک بلاگ با نام تجاری خود بسازیم؟

ساخت بلاگ در وردپرس

بلاگ شما می تواند به عنوان وب سایت شما به کار رود که به طور منظم با نوشتن مقالات، به نام پست های بلاگ، بیشتردیده شوید. از طریق بلاگ نویسی و ایجاد محتوای بسیار جذاب محصولات و چشم اندازهایتان را برای مشتریان به طورکامل شرح دهید.

ساخت بلاگ در وردپرس عملکردی شبیه آهنربا دارد، با محتوای بلاگ مردم را به وب سایت خود هدایت میکنید تا بتوانند درباره شما و خدمات شما اطلاعات بیشتری داشته باشند. یا از تقابل سید استفاده کنید:
“بلاگ شما قلب مبارزات بازاریابی اجتماعی شما است که “محتوای تازه” را به بخش های رسانه های اجتماعی پمپ می کند.”

مزایای دیگری برای داشتن یک بلاگ برای معرفی نام تجاری شما وجود دارد

تحت تاثیر قرار دادن گوگل: بلاگ ها برخلاف وب سایت های استاتیک به شدت در نتایج جستجوها به چشم میخورند، زیرا محتوای بلاگ همیشه در حال تغییر وکاملا پویاست. پس با فعالیت در بلاگ در نتایج جستجوها قرار خواهیم گرفت و طبیعتا تعداد بازدیدها افزایش خواهد یافت.

افزایش اعتبار : مشتریان میخواهند مطمئن شوند که یک شرکت با سرویس کامل و مطمئن در پشت این صفحات وجود دارد. بلاگ میتواند برند و محصولات شما را با جزئیات تمام به مشتریانتان در رسانه های اجتماعی معرفی کند. و درنهایت با ساخت بلاگ در وردپرس به برندی شناخته شده و معتبر تبدیل شوید.

جمع آوری اطلاعات بازار: خوانندگان نظرات خود را در پست های بلاگ شما قرار می دهند و به شما اطلاعات هوشمندانه بازار دست می یابید و همچنین میتوانید ایده های خود را مورد سنجش بازدیدکنندگان قراردهید.

جذب مشتری: بازدیدکنندگان می توانند در ابتدا مشترک ساده بلاگ باشند، یک مخاطب پس از اشنایی با مقالات، خبرنامه ها و بررسی های برند می تواند به طور مستقیم با روند فروش محصولات و خدمات و توزیع اشنا شوند و تبدیل به مشتری واقعی گردند.

تعامل با افراد: اشخاص می توانند داستان کاملی از شرکت و تحولات جدید را به جای شخص ثالث مستقیما از خود شما دریافت کنند در غیر این صورت ممکن بود اخبار را اشتباها دریافت کنند.

دعوت از بلاگ نویسان مهمان: در کنار رشد و توسعه بلاگ میتوان به فکر جذب بلاگ نویسان به اصلاح مهمان بود. می توانید از افرادی که برای شما مهم هستند مانند مشتریان خود دعوت کنید تا پست های مهمان را بنویسند.

یک سری بلاگ ها دارای رنک بالایی هستند به عنوان مثال هافینگتون پست، یکی از روزنامه های بسیارمعروف، آنلاین یا آفلاین استولی اکثر مردم فکر می کنند که یک وب سایت است، در واقع در یک پلت فرم بلاگ ساخته شده استو بازدید بسیار چشم گیری داشته است پس یک بلاگ نیز میتواند در صورت مدیریت صحیح بازدیدکنندگان خاص خود را جذب کند.

سایت و بلاگ در کنار هم

اگر در حال حاضر یک وب سایت دارید و نمیخواهید به یک پلت فرم بلاگ WP تبدیل شوید، ابتدا یک بلاگ بنویسید و آن را به وبسایت موجود اضافه کنید در این صورت بازدیدکنندگان از طریق بازدید بلاگ به سایت هدایت میشوند. در بلاگ نویسی فرمولی کلی وجود دارد : محتوای جدید = ترافیک بیشتر = فروش بیشترمهمترین مزیت این است که بلاگ نویس از طریق رسانه ها کمک می کند تا آگاهی افراد نسبت به نام تجاری سازمان افزایش یابد درنتیجه باعث رونق کسب و کار خواهدشد.

جمع بندی نهایی

ساخت بلاگ در وردپرس به دلیل داشتن ویژگی های خاص اگر در کنار وب سایت قرار گیرد باعث بهبود وضعیت سایت،شناخته تر شدن و جذب بازدید کننده خواهد شد چون:

  1. ماهیت بلاگ پویا و متغیر است.
  2. بلاگ به میزان بیشتری در جستجوی کاربران قرارمیگیرد و باعث بالارفتن بازدیدها میشود.
  3. از طریق ساخت بلاگ در وردپرس میتوان بارسانه های اجتماعی تعامل داشت.
  4. محتوا را اختصاصی ترمیکند. چون قوانین خاص خودمان راداریم.
  5. منبع جامعی برای دریافت کامنت های بازدیدکنندگان و در نتیجه جمع آوری اطلاعات بازارخواهدبود.
  6. نهایتا باعث شناخته تر شدن و معرفی برند خود و جذب مشتری خواهدشد. (وسیله ای برای بازاریابی)

موفق باشید

Avatar

درباره نویسنده : Mahdi

اگر زمین می خوری به این معنا نیست که شکست خوردی. اگر زمین خوردی و بلند نشدی شکست خورده ای!!

مطالب بیشتر از همین نویسنده