تبلیغ جدید خرید هاست ارزان
  • 1,444 بازدید
  • بدون نظر
باکس جستجوی تمام صفحه در وردپرس

شما احتمالا این را در سایت های محبوب مانند Wired دیده اید. هنگامی که یک کاربر بر روی نماد جستجو کلیک کند، کادر جستجو باز می شود و تمام صفحه را پوشش می دهد که می تواند تجربه کاربر را در دستگاه های تلفن همراه بهبود دهد. در این مقاله از ایکس اسکریپت به شما نحوه افزودن یک پوشه جستجوی تمام صفحه در وردپرس را نشان خواهیم داد.

 

باکس جستجوی تمام صفحه در وردپرس

 

باکس جستجوی تمام صفحه در وردپرس

 

جستجو در تمام صفحه به آرامی به یک روند تبدیل می شود، زیرا به طور چشمگیری تجربه جستجو برای کاربران تلفن همراه را بهبود می بخشد.از آنجا که صفحه نمایش تلفن همراه بسیار کوچک است، با ارائه یک پوشش کامل روی صفحه، عملکرد  کاربران را برای تایپ و جستجو در وب سایت خود آسان می کند.

 

نحوه افزودن یک پوشه جستجوی تمام صفحه در وردپرس

 

اولین چیزی که باید انجام دهید این است که پلاگین  WordPress Full Screen Search Overlay را فعال و اجرا کنید .افزونه WordPress Full Overlay Search خارج از جعبه کار می کند و تنظیماتی برای پیکربندی شما وجود ندارد. شما می توانید به سادگی از وبسایت خود بازدید کنید و بر روی جعبه جستجو کلیک کنید تا پلاگین را در عمل ببینید.

 

باکس جستجوی تمام صفحه در وردپرس

 

لطفا توجه داشته باشید که این افزونه با ویژگی پیش فرض وردپرس کار می کند. این نیز با  SearchWP  عالی کار می کند، که یک پلاگین حقوقی است که به طور پیش فرض جستجوی پیش فرض وردپرس را بهبود می بخشد. متاسفانه این افزونه با Google Custom Search کار نمی کند.

 

سفارشی سازی افزودن پوشه جستجوی تمام صفحه در وردپرس

 

افزونه WordPress Full Screen Search Overlay با شیوه ی خاص خود می آید. برای تغییر ظاهر پوشش جستجو، شما باید فایل CSS افزونه را ویرایش کرده یا از CSS استفاده کنید! ابتدا باید با استفاده از یک سرویس گیرنده FTP به وب سایت خود متصل شوید.

 

پس از اتصال، شما باید پوشه CSS افزونه را پیدا کنید. شما آن را از مسیر زیر پیدا خواهید کرد:

 

yourwebsite.com/wp-content/plugins/full-screen-search-overlay/assets/css/

شما یک فایل full-screen-search.css در پوشه css پیدا خواهید کرد. شما باید این فایل را در کامپیوتر خود دانلود کنید. سپس فایل را باز کنید و بعد میتوانید هر تغییری که میخواهید در آن ایجاد کنید .به عنوان مثال تغییرات ایجاد شده در کد های پایین مربوط به رنگ و فونت میباشد .

 

 

پس از اتمام کار، شما می توانید این فایل را به پوشه CSS افزونه با استفاده از FTP آپلود کنید.شما هم اکنون می توانید تغییرات خود را با بازدید از وب سایت خود ببینید.

ما امیدواریم که این مقاله به شما در اضافه کردن صفحه جستجوی کامل در سایت وردپرسی کمک کرده باشد

 

موفق باشید .

درباره نویسنده : Mahdi

اگر زمین می خوری به این معنا نیست که شکست خوردی. اگر زمین خوردی و بلند نشدی شکست خورده ای!!

مطالب بیشتر از همین نویسنده